Григорій Ярошенко
/byGrishaForum
- Реєстрування
- 3 Тра 2025
- Дописи
- 242
- Реакції
- 181
- Бали
- 48
1.Дмитро Ріхтер
2.Григорій Ярошенко
3.Суть даний адміністратор або блатить гравця 134474 або намагається мінімізувати,а той взагалі зробити так,щоб гравець не отримав покарання.
Гравець 134747 порушив правила в саме 6.27 не відіграв РП використання ,тайзера і мова тут не про слідчі дії не про нанесення шкоди в про конкретний пункт ,у якому чітко сказано заборонено уникати відігрувань.Прошу перерозглянути скаргу та видати справедливе покарання гравцю.А також Нагадати Дмитру Ріхтеру ,щоб він запамятовував ,або записував кому і коли він видає покарання ,так як він про це забуває і за одну ситуацію видає по два покарання,щей різних.Як це було вчора.Я не маю через некомпетентність адміністратора страждати і отримувати покарання за порушення ,якого покарання я вже відбув і Просити ЗГА щоб той розібрався.У ЗГА також є свої проблеми в не розхльобувати косяки адмінів.
4.доказ скарга
5.19.09.2025
2.Григорій Ярошенко
3.Суть даний адміністратор або блатить гравця 134474 або намагається мінімізувати,а той взагалі зробити так,щоб гравець не отримав покарання.
Гравець 134747 порушив правила в саме 6.27 не відіграв РП використання ,тайзера і мова тут не про слідчі дії не про нанесення шкоди в про конкретний пункт ,у якому чітко сказано заборонено уникати відігрувань.Прошу перерозглянути скаргу та видати справедливе покарання гравцю.А також Нагадати Дмитру Ріхтеру ,щоб він запамятовував ,або записував кому і коли він видає покарання ,так як він про це забуває і за одну ситуацію видає по два покарання,щей різних.Як це було вчора.Я не маю через некомпетентність адміністратора страждати і отримувати покарання за порушення ,якого покарання я вже відбув і Просити ЗГА щоб той розібрався.У ЗГА також є свої проблеми в не розхльобувати косяки адмінів.
4.доказ скарга
5.19.09.2025