Іван Артемович
Активний
- Реєстрування
- 30 Лип 2023
- Дописи
- 64
- Реакції
- 5
- Бали
- 13
Я незнаю чому але вже 15 гравець вбиває на зз з клану ПАТРОН прошу дайте цім гравцям якесь заблокування щоб вони могли грати але не могли вбивати або хочаб щоб у грі не можно було вбивств тільки наприклад на вч там у держ. Орг. І т.д.
Або догану клану ПАТРОН за дм та зз ьудьласка
Або догану клану ПАТРОН за дм та зз ьудьласка