- Реєстрування
- 18 Чер 2023
- Дописи
- 656
- Реакції
- 693
- Бали
- 113
1.Нікнейм адміністратора: Василь Перегінець
2.Особистий нікнейм: Макс Кочма (також пишу скарги від імені клану Henter X)
3.Суть скарги: Клану "Henter X" видали догану за те, що 2 людини, які знаходяться на молодшій посаді, образили людину з ворожого клану: 14.02.2025 | Скарга неоф. орг. №2025 | Віктор Кракен. У правилах нічого не прописано щодо доган за молодших/місцевих/старших. Вважаю, що ця догана була видана несправедливо, адміністратор неналежним чином розглянув скаргу, прошу її переглянути.
Також сьогодні клану "Henter X" була видана догана за цю скаргу: бамс, після чого пішов бан лідера на 6000 днів до зняття загального банку, хоча на форумі 02 сервера навіть не зазначено, що за образи/неповажне ставлення від модератора дається якесь покарання. А навіть якщо це так, то на форумі не вказані покарання, які може отримати клан на 02: як це виглядає на 02, приклад того, як це виглядає на інших серверах.
Що лідер, що модератор могли не знати, що за таке дається догана, а не попередження в клан, адже на форумі 02 сервера не прописано, чи буде це догана, чи попередження. Виникає питання: "ГС-у неоф лінь заповнити форум для неоф. організацій?"
Щоб усім новим лідерам кланів було зрозуміло, що краще не порушувати правила та які покарання вони можуть отримати за свої порушення. Клан був куплений з 2/3 та 1/2, після чого ми зробили 1/3 та 0/2, і нам прилетіло 2 абсолютно незрозумілі догани.
Прошу зауважити, що ГС неоф видав мені (7448) бан на 60 днів, тоді як максимальний строк, який можна було дати – це 40 днів. Також я не розумію, за що мені дали максимальний строк, адже до цього у мене не було серйозних порушень, лише нон-рп драйв та МГ. Чому видано такий великий бан – незрозуміло.
Можливо, ГС неоф не настільки компетентний, яким має бути. Навіть якщо порівняти з 03 сервером, там сам ГС і ЗГС слідкують за кланами, допомагають, проводять турніри, РП, ГРП, підтримують усім, чим можуть, адже вони відповідають за неоф. орг. Вони намагаються допомогти, пояснити та роз'яснити, а тут навіть не можуть заповнити форум, щоб було зрозуміло, за що видають попередження/догани.
Тепер щодо клану "KHARKIV". Клан залив на нас 5 майже однакових ЖБ з однією і тією ж ситуацією, що порушує правило 6.36:
"Заборонений навмисний злив особового складу адміністрації, гравця, фракції або клану, також общаку клану (на розсуд адміністрації). | Бан 14-31 день".
Оскільки на форумі було відхилено більше 3-х ЖБ від цього клану, прошу переглянути ці скарги, зняти догани з клану, перевидати мені покарання та перевірити компетентність ГС неоф 02 сервера.
4.Доказ видачі покарання (скріншот/відео)
5. Дата порушення:14.02.25 - 17.02.25
2.Особистий нікнейм: Макс Кочма (також пишу скарги від імені клану Henter X)
3.Суть скарги: Клану "Henter X" видали догану за те, що 2 людини, які знаходяться на молодшій посаді, образили людину з ворожого клану: 14.02.2025 | Скарга неоф. орг. №2025 | Віктор Кракен. У правилах нічого не прописано щодо доган за молодших/місцевих/старших. Вважаю, що ця догана була видана несправедливо, адміністратор неналежним чином розглянув скаргу, прошу її переглянути.
Також сьогодні клану "Henter X" була видана догана за цю скаргу: бамс, після чого пішов бан лідера на 6000 днів до зняття загального банку, хоча на форумі 02 сервера навіть не зазначено, що за образи/неповажне ставлення від модератора дається якесь покарання. А навіть якщо це так, то на форумі не вказані покарання, які може отримати клан на 02: як це виглядає на 02, приклад того, як це виглядає на інших серверах.
Що лідер, що модератор могли не знати, що за таке дається догана, а не попередження в клан, адже на форумі 02 сервера не прописано, чи буде це догана, чи попередження. Виникає питання: "ГС-у неоф лінь заповнити форум для неоф. організацій?"
Щоб усім новим лідерам кланів було зрозуміло, що краще не порушувати правила та які покарання вони можуть отримати за свої порушення. Клан був куплений з 2/3 та 1/2, після чого ми зробили 1/3 та 0/2, і нам прилетіло 2 абсолютно незрозумілі догани.
Прошу зауважити, що ГС неоф видав мені (7448) бан на 60 днів, тоді як максимальний строк, який можна було дати – це 40 днів. Також я не розумію, за що мені дали максимальний строк, адже до цього у мене не було серйозних порушень, лише нон-рп драйв та МГ. Чому видано такий великий бан – незрозуміло.
Можливо, ГС неоф не настільки компетентний, яким має бути. Навіть якщо порівняти з 03 сервером, там сам ГС і ЗГС слідкують за кланами, допомагають, проводять турніри, РП, ГРП, підтримують усім, чим можуть, адже вони відповідають за неоф. орг. Вони намагаються допомогти, пояснити та роз'яснити, а тут навіть не можуть заповнити форум, щоб було зрозуміло, за що видають попередження/догани.
Тепер щодо клану "KHARKIV". Клан залив на нас 5 майже однакових ЖБ з однією і тією ж ситуацією, що порушує правило 6.36:
"Заборонений навмисний злив особового складу адміністрації, гравця, фракції або клану, також общаку клану (на розсуд адміністрації). | Бан 14-31 день".
Оскільки на форумі було відхилено більше 3-х ЖБ від цього клану, прошу переглянути ці скарги, зняти догани з клану, перевидати мені покарання та перевірити компетентність ГС неоф 02 сервера.
4.Доказ видачі покарання (скріншот/відео)
5. Дата порушення:14.02.25 - 17.02.25