Шепітко Андрій
Новий гравець
- Реєстрування
- 4 Лют 2024
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
1.Особистий нікнейм: Шепітка Андрій, ID: 85260
2.Суть скарги: Я заходжу на сервер виходжу з будівлі ЗМІ і в мене появляється джетпак я зразу нічого не зрозумів і думав що це баг і попробував злетіти , злетів і думав що робити подумав зайти в ютуб і сідаю на дах ЗМІ бо я був високо і заходжу в ютуб дивитись що робити і майже зразу після того як я зайшов в ютуб музика припиняється і коли я заходжу на сервер бачу бан на 6000 днів по причині читів. Но я ЧИТІВ НЕ ВИКОРИСТОВУВАВ А ТОГО ЩО В МЕНЕ ПОЯВИВСЯ ДЖЕТПАК Я НЕ ВИНЕН А ВИНЕН ЯКИСЬ БАГ АБО Я НЕ ЗНАЮ ЩО
3.12.02.2024
4. Будь ласка розбаньте
2.Суть скарги: Я заходжу на сервер виходжу з будівлі ЗМІ і в мене появляється джетпак я зразу нічого не зрозумів і думав що це баг і попробував злетіти , злетів і думав що робити подумав зайти в ютуб і сідаю на дах ЗМІ бо я був високо і заходжу в ютуб дивитись що робити і майже зразу після того як я зайшов в ютуб музика припиняється і коли я заходжу на сервер бачу бан на 6000 днів по причині читів. Но я ЧИТІВ НЕ ВИКОРИСТОВУВАВ А ТОГО ЩО В МЕНЕ ПОЯВИВСЯ ДЖЕТПАК Я НЕ ВИНЕН А ВИНЕН ЯКИСЬ БАГ АБО Я НЕ ЗНАЮ ЩО
3.12.02.2024
4. Будь ласка розбаньте