Розглянуто Забанили в дс через моє порушення 02/03

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Арсен Велкура

Новий гравець
Реєстрування
24 Сер 2023
Дописи
12
Реакції
4
Бали
6
1. Discord сервер(-и): 2 3
2. Ім'я та прізвище модератора (якщо невідомо вкажіть JuniperBot): JuniperBot
3. Ваш особистий нікнейм у Discord: arestokratik101
4. Суть звернення:я порушив п 9 як я зрозумів щось повязане з расою я повністю згідний з покаранням так я порушив але це було так скажимо під станом афекту бо обізвали мій улюблений проект я дуже прошу пощади на перший раз більше такого не буде. І я хочу помітити слово "NIGER" і слово "NEG@R" різні за значенням
Дайте будьласка останній шанс😥
5. Докази (скріншоти/відео):
Screenshot_2025-06-09-18-31-20-772_com.discord.jpg

6. Дата видачі покарання 09.06.2025
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі