Вітаю!
Вас було заблоковано за те що ви видавали себе за заступника лідера клану, у вас не було ніяких наявних ролей, які підтверджували що ви були заступником.
Покарання було видано вірно, але на перший раз вас буде розблоковано, ознайомтесь з правилами серверу, за для того щоб уникати подібних неприємних ситуацій.
Розглянуто!