Alex_Moore
Новий гравець
- Реєстрування
- 17 Січ 2025
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Що у вас з грою хотів зайти пограти ,так вилізло вікно Від'дєднання ви забанені .
Причина АС#110, що за причина я навіть не грав.
Цитата
Причина АС#110, що за причина я навіть не грав.
Цитата