Відмовлено Заблокали в дс на старом аккі не помню за шо прошу розблокати

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Максим Ромашка2

Новий гравець
Реєстрування
10 Чер 2024
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
  1. Нікнейм адміністратора:Я не знаю мене блокали в діскорді
  2. Особистий нікнейм: Максім Ромашка
  3. Суть скарги: Мені дали бан на старом аккі в діскорді і в мене новий дс я питаюсь зайти в діскорд канал мині пише упсс.. ви забанині на сервері а я вступив в фракцію і мині треба роль за шо я був заблокований я не знаю бо в мене новий акк в діскорді мій дс suka_1488 це мій новий дс
  4. 1718040362824.png
    видачі покарання (скріншот/відео):

  5. Дата походження: не памятаю було на старом аккі прошу розблокати бо хочу получити роль
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі