Аня зарванська
Козак
- Реєстрування
- 22 Гру 2024
- Дописи
- 1
- Реакції
- 21
- Бали
- 6
Нікнейм адміністратора: Денис і Лера Тимошик і Паша Котик
Особистий нікнейм: Анна Зарваньска
Суть скарги:
Добрий вечір, Пане Сергію
Вчора трапилась ситуація, яку я б хотіла з вами вирішити
Я стояла на адмінці на 03 сервері, нікнейм Анна Зарванська.
Вийшла така ситуація що Денис Тимошик (ГС Держ ) , та Паша Котик (КА) в один день в ночі (коли я була в грі) почали без дозволу брати і міняти фамілію в грі на мою і сміятись над цим всім. Я написала в адмін чат, що б перестали це робити. На що вони продовжили далі це робити і другим адмінам подавали мою фамілію всі хто були тоді в мережі. Потім Денис Тимошик взяв змінив мені фамілію без дозволу на свою фамілію хоть я цього була проти Вони продовжували сміялись , потім на наступну ніч коли вони знову над ді мною "прикалувались" ( особливо Денис Тимошик ) Написав "вийди звідси" , в адмін чат, я тут я написала теж в шутку вийди звідси , на що він потім написав в адмін чат Паші Котику "Вона до мене погано ставиться записуй це" . Потім Паша Котик , пише в чат "Аня хоч подарунок?" . Я їх проігнорила. Денис в цей момент пише в чат Хоч зняття?" І всі почали сміятись і говорити в чат "Го!" , після цього утром мені видав Паша Котик догану за " неповажне ставлення до старшої адміністрації". Я написала була в особисті повідомлення Валерії Тимошик що я хочу з нею поговорити, на що я не отримала відповіді, ні пояснення. А сьогодні ранку Денис Тимошик знову змінив мені фамілію на "Апмер" (є такий адміністратор на 03 сервері, Влад Ампер) і почав писати що я жінка Влада Ампера і що він мені не "дав". І через це, мені було не приємно. Далі він взяв заскрінив це в грі і скинув в групу адміністрації і написав що ми "пара бажаю здоров'я, діточок як на небі зірочок.." В групі почався хаус через це я вийшла з групи тому що розуміла що Лера мене і далі буде ігнорувати в особисті повідомлення .
Я розумію та знаю що не можна було виходити з групи без дозволу ГА/ЗГА. Але я вважаю не нормально ігнорувати порушення від старших адміністраторів, тим більше, коли вони займають посади. Лера навіть не відповіла в особисті повідомлення та не розібралась що трапилось . У підсумку, вона мене зняла з адмінки і занесла в ЧСА на 60 днів.
Попрошу допомогти розібратись у цій ситуації, та що б ГА/ЗГА покарали доганою чи попередженням Дениса Тимошика та Пашу Котика.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Є відео там де детальніше видно що адміністраторти роблять , але цей відос надам тільки Керівнику що б не спалити адмін інформацію!
Дата походження:02.02.2025
Особистий нікнейм: Анна Зарваньска
Суть скарги:
Добрий вечір, Пане Сергію
Вчора трапилась ситуація, яку я б хотіла з вами вирішити
Я стояла на адмінці на 03 сервері, нікнейм Анна Зарванська.
Вийшла така ситуація що Денис Тимошик (ГС Держ ) , та Паша Котик (КА) в один день в ночі (коли я була в грі) почали без дозволу брати і міняти фамілію в грі на мою і сміятись над цим всім. Я написала в адмін чат, що б перестали це робити. На що вони продовжили далі це робити і другим адмінам подавали мою фамілію всі хто були тоді в мережі. Потім Денис Тимошик взяв змінив мені фамілію без дозволу на свою фамілію хоть я цього була проти Вони продовжували сміялись , потім на наступну ніч коли вони знову над ді мною "прикалувались" ( особливо Денис Тимошик ) Написав "вийди звідси" , в адмін чат, я тут я написала теж в шутку вийди звідси , на що він потім написав в адмін чат Паші Котику "Вона до мене погано ставиться записуй це" . Потім Паша Котик , пише в чат "Аня хоч подарунок?" . Я їх проігнорила. Денис в цей момент пише в чат Хоч зняття?" І всі почали сміятись і говорити в чат "Го!" , після цього утром мені видав Паша Котик догану за " неповажне ставлення до старшої адміністрації". Я написала була в особисті повідомлення Валерії Тимошик що я хочу з нею поговорити, на що я не отримала відповіді, ні пояснення. А сьогодні ранку Денис Тимошик знову змінив мені фамілію на "Апмер" (є такий адміністратор на 03 сервері, Влад Ампер) і почав писати що я жінка Влада Ампера і що він мені не "дав". І через це, мені було не приємно. Далі він взяв заскрінив це в грі і скинув в групу адміністрації і написав що ми "пара бажаю здоров'я, діточок як на небі зірочок.." В групі почався хаус через це я вийшла з групи тому що розуміла що Лера мене і далі буде ігнорувати в особисті повідомлення .
Я розумію та знаю що не можна було виходити з групи без дозволу ГА/ЗГА. Але я вважаю не нормально ігнорувати порушення від старших адміністраторів, тим більше, коли вони займають посади. Лера навіть не відповіла в особисті повідомлення та не розібралась що трапилось . У підсумку, вона мене зняла з адмінки і занесла в ЧСА на 60 днів.
Попрошу допомогти розібратись у цій ситуації, та що б ГА/ЗГА покарали доганою чи попередженням Дениса Тимошика та Пашу Котика.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Є відео там де детальніше видно що адміністраторти роблять , але цей відос надам тільки Керівнику що б не спалити адмін інформацію!
Дата походження:02.02.2025