Розглянуто Зайшов в гру отримав штраф ні за що

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Павло Дурнєв

Вільна людина
Активний гравець
Реєстрування
26 Чер 2022
Дописи
1,864
Реакції
821
Бали
213
Вік
23
Ваш ігровий нік: Павло Дурнев(1169)
Ігровий нік адміністратора: незнаю, просто дали штраф
Причина покарання: 1.12
Суть скарги: я собі заїхав на мисливські угіддя і вийшов з гри, треба було відійти. Повернувся і бачу що штраф за статею 1.12 який передбачає 3000 гривень, чомусь пише що маю сплатити 30 тисяч.
Але суть в тому що я не приймав участь ні в яких заходах і т.д., тобто штраф дали безпідставно.
Дата видачі покарання: 01.08.22 23:25
Скриншот видачі покарання: присутній
Готовий відповідати у разі обману: так
 

Вкладення

  • 0 байт · Перегляди: 12

Микола Хоффман?

Гість
Доброго вечора! Стаття 1.12 передбачає штраф за ухилення від RP, штраф видає система автоматично при наявності розшуку або погоні.
Більш детальніше з цим ви можете ознайомитися в грі, натиснувши "F10"
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі