Макс Вайб
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 16 Чер 2024
- Дописи
- 135
- Реакції
- 57
- Бали
- 31
1. Нікнейм адміністратора: Не помню
2. Особистий нікнейм: Макс Вайб
3. Суть скарги: на мене позавчора закинули скаргу за те що я вийшов під час затримання мені дали варн але не мені а кланові! Але шановна адміністрація чому роблю я а получає клан значить так знімаєте мені догану з клану і баните мене на 5 днів за вихід під час затримання я не хочу шоб через мене страждав весь клан це жах люди не хочуть купувати клана!!! Це вимагає Гравець 02 Сервера Макс Вайб а саме я вимагаю шоб ви мені зняли догану з клана і дали бан на 5 днів !
4. Фото/скріншот: скарга неоф.організації
5. Дата подачі скарги: 7.03.25
2. Особистий нікнейм: Макс Вайб
3. Суть скарги: на мене позавчора закинули скаргу за те що я вийшов під час затримання мені дали варн але не мені а кланові! Але шановна адміністрація чому роблю я а получає клан значить так знімаєте мені догану з клану і баните мене на 5 днів за вихід під час затримання я не хочу шоб через мене страждав весь клан це жах люди не хочуть купувати клана!!! Це вимагає Гравець 02 Сервера Макс Вайб а саме я вимагаю шоб ви мені зняли догану з клана і дали бан на 5 днів !
4. Фото/скріншот: скарга неоф.організації
5. Дата подачі скарги: 7.03.25