Відмовлено За что мут

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олександр Станкевич..

Из грязи в князи
Реєстрування
9 Чер 2023
Дописи
257
Реакції
217
Бали
63
1. Сервер у діскорді: 04
2. Нікнейм теха: хз
3. Особистий нікнейм (Discord): demon_kanibal
4. Суть скарги: меня замутили, я догадываюсь за что но не знаю. И если это за то что я на сообщение модератора ответил таким смайликом "🤓". То в чем я провинился?
5. Доказ: (скриншот/відео): снизу
6. Дата походження: 04.06.24
 

Вкладення

  • Screenshot_20240604-002910_Discord.jpg
    Screenshot_20240604-002910_Discord.jpg
    582 Кб · Перегляди: 54

Данііл Козаченко

Заступник керівника тех.підтримки
Активний гравець
Реєстрування
6 Лип 2022
Дописи
779
Реакції
217
Бали
48
Вітаю

Покарання видане відповідно до пункту:
Любі образи, які пригнічують честь та гідність "Адміністрації/Модерації Діскорд"
-Карається: мут на 3 години/тайм-аут на 3 години/блокування на 3 дні.
Смайли на рівні з фото, відео та іншим медіа контентом можуть розглядатись як пригнічення
Покарання видане вірно

Зачинено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі