Відмовлено Звернення стосовно неналежної поведінки та управління Олександром Пулею | Для Керівника

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олександр Навроцький

merci beaucoup
Тех. Підтримка
Реєстрування
1 Гру 2023
Дописи
1,147
Реакції
795
Бали
253
Скарга на адміністратора Олександра Пулю (ГС Держ)

Нікнейм адміністратора: Олександр Пуля
Особистий нікнейм: Олександр Навроцький
Дата подання: 31.12.2024


Суть скарги:
Шановний Сергію,

Звертаюся до Вас від імені лідерів державних організацій з приводу ситуації, що склалася навколо адміністратора Олександра Пулі, який відповідає за роботу лідерів та заступників організацій, а також координує діяльність держорганів.

Протягом останньої доби на адміністратора надійшло понад 10 скарг. У більшості випадків вони стосуються таких порушень:


Зловживання службовим становищем (блат);

Прийняття рішень, які суперечать інтересам проекту та справедливості;
Образи та використання нецензурної лексики в офіційному Discord-сервері "Ukraine GTA".

Ці дії не лише суперечать принципам професійної поведінки адміністратора, але й негативно впливають на роботу державних організацій і загальну атмосферу на проекті.


Додаткові деталі:
Особливо підкреслюю, що більшість скарг була подана саме лідерами держорганізацій. Це свідчить про те, що адміністратор не виконує свої обов’язки належним чином і не забезпечує підтримки, якої потребують гравці, особливо ті, хто виконує ключові ролі в організаціях.

На мою думку, адміністратор має бути прикладом для інших учасників проекту, адже його поведінка впливає на загальну довіру до адміністрації та репутацію проекту в цілому. Однак у випадку з Олександром Пулею ці принципи ігноруються.


Пропозиція:
З огляду на вищевикладене, я вважаю за доцільне порушити питання про звільнення Олександра Пулі з посади адміністратора через його некомпетентність, неналежну поведінку та систематичні скарги з боку лідерів.

Докази:
point | point | point | point | point | point | point | point | point | point | point |point | point

ключова образа - point

провтик з лідером ЗСУ ''Валерія Біор'' -
Лідера ЗСУ Валерія Біор було знято з посади через 3 дні з моменту призначення.
⭡ - запрос доказів у ГА бо він знає про це.


Провтик був саме з боку адміністратора оскільки лідер не бажав ставати на посаду, а адміністратор примусив це зробити.

PS: ГА/ЗГА БУДЬ ЛАСКА НА МОМЕНТ РОЗГЛЯДУ СКАРГИ, Я ЯК ГРАВЕЦЬ ПРОШУ НЕ ЗАКРИВАТИ СКАРГУ ОСКІЛЬКИ З ЧАСОМ У СКАРГУ БУДУТЬ ВНЕСЕНІ ПОПРАВКИ.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі