Зачинено Звертання до адміністрації

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
4 Кві 2025
Дописи
54
Реакції
13
Бали
13
Мене було заблоковано на 5 днів за порушення правил серверу, так я порушив, але це було на емоціях, та за незаконне затримання, мені було не приємно коли до мене звертаються не по субординації, я не заперечую свого порушення але він них набагато більше, я прошу вас пом'якшити покарання у вигляді /jail або /pban 1-2 дні, тому що мої висловлювання не тягнуть на бан, а якщо це на ваш розсуд то мені хотілося б ще пограти, тому що там в мене фракція, і друзі.
також ви можете подивитись як мене узяли у кайданки тут це відео було знято зі сторони мого спів працівника який також закидав цих людей на форум
мене узяли у кайданки без причини
оскарження на мене тик
 

Олександр Дилер

ГС Держ | Подільський Край
Активний гравець
Реєстрування
6 Вер 2023
Дописи
2,232
Реакції
1,273
Бали
213
Вітаю шановний гравець, розглянувши вашу скаргу виношу свій вердикт:
Скарга написана не по формі, з формою подання скарги можна ознайомитися - посилання.
Зачинено.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі