Andrii_Denysenko
Новий гравець
- Реєстрування
- 22 Гру 2023
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
1.Не відомо хто звільнив в ЗСУ
2.Андрей Денисенко
3. Звільнений по статуту 5.14
4. Скарга заключаєця в тому що коли я влаштовувався до ЗСУ Я спросив якщо я буду більше часу грати в нічний час,мені відповіли без різниці.головне щоб не пропадав більше чим на 7 днів.
Так як я роблю до 21-22. (але є виключення коли я вдома мені можуть перезвонить і попросить вийти на роботу...
Тут мене звільняють по статуту.(я не стояв у формі в робочий час)
Коли я вже Капрал.(не рекрут) Якщо треба буде докази в мене є скріни та фрапс. що я кожного дня щось виконую!!
Дякую...
5.
2.Андрей Денисенко
3. Звільнений по статуту 5.14
4. Скарга заключаєця в тому що коли я влаштовувався до ЗСУ Я спросив якщо я буду більше часу грати в нічний час,мені відповіли без різниці.головне щоб не пропадав більше чим на 7 днів.
Так як я роблю до 21-22. (але є виключення коли я вдома мені можуть перезвонить і попросить вийти на роботу...
Тут мене звільняють по статуту.(я не стояв у формі в робочий час)
Коли я вже Капрал.(не рекрут) Якщо треба буде докази в мене є скріни та фрапс. що я кожного дня щось виконую!!
Дякую...
5.