Амір Легенда
Генерал
- Реєстрування
- 14 Бер 2025
- Дописи
- 277
- Реакції
- 236
- Бали
- 63
1. Нікнейм гравця: Олександра Павлюк (38245)
2. Особистий нікнейм: Амір Алієв (96457)
3. Клан порушника: FernandoFamQ
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: GRIM
5. Суть скарги: Данна особа неодноразово жалується на форум https://forum.ukraine-gta.com.ua/th...ив-так-що-скарга-для-ГС-неоф.310432/,провокує гравців з союзних кланів які спостерігають за цим і вже не витримавши на відео почали нецензурно лаятися бо хто таке буде раз за разом терпіти, вона слідкує за трансляцією,переслідує бо є ,,охотницею за головами,, то ж нехай Адміністрація перегляне ще й таке відео,вам буде дуже цікаво , щоби данна особа вже получила по заслугам покарання за доганни наші ,підстави клана за РК ,і стрім-снайп !!! (війна кланів є ,але вислідковувати гравців запрет ,а тимпаче обманювати адміністрацію а саме брати не свої власні відео і видавати за свої ,а особо мене вбило втручатися у власне життя моє, або набір гравців у клан які мати мусять DS,або при допомозі іншим гравцям,або іншим структурам оф організацій+травити людей або скакати з клану в клан щоб потом я війну з хлопцями обьявляв їм)
6. Докази (скриншот/відео):
7. Дата порушення: 26.07.2025
2. Особистий нікнейм: Амір Алієв (96457)
3. Клан порушника: FernandoFamQ
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: GRIM
5. Суть скарги: Данна особа неодноразово жалується на форум https://forum.ukraine-gta.com.ua/th...ив-так-що-скарга-для-ГС-неоф.310432/,провокує гравців з союзних кланів які спостерігають за цим і вже не витримавши на відео почали нецензурно лаятися бо хто таке буде раз за разом терпіти, вона слідкує за трансляцією,переслідує бо є ,,охотницею за головами,, то ж нехай Адміністрація перегляне ще й таке відео,вам буде дуже цікаво , щоби данна особа вже получила по заслугам покарання за доганни наші ,підстави клана за РК ,і стрім-снайп !!! (війна кланів є ,але вислідковувати гравців запрет ,а тимпаче обманювати адміністрацію а саме брати не свої власні відео і видавати за свої ,а особо мене вбило втручатися у власне життя моє, або набір гравців у клан які мати мусять DS,або при допомозі іншим гравцям,або іншим структурам оф організацій+травити людей або скакати з клану в клан щоб потом я війну з хлопцями обьявляв їм)
6. Докази (скриншот/відео):