Розглянуто Зі страйкболу попав у в'язницю .Був в афк! | R - 022

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Амір Легенда

Генерал
Реєстрування
14 Бер 2025
Дописи
277
Реакції
235
Бали
63
1. Нікнейм гравця: незнаю
2. Особистий нікнейм: Амір Алієв
3. Клан порушника: немає
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: GRIM
5. Суть скарги: Знаходився на страйкболі, з новеньким гравцем і став в афк щоб форум подати скаргу на SIGMA, заходжу і вже ув'язенний . Адміністрації в сіті не було перевіряли до цього і потім,можливо лагануло,бо викинуло з гри потім 2рази .
6. Докази (скриншот/відео):
,
на той час, як завжди ще й неоф трансляція йшла, для доказу надаю ще й відео-откат: тайм код: ( -8:23:59 ) ( -6:12)
7. Дата порушення: 18.08.2025 (03:34 год/хв)
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі