Розглянуто З-L НПУ | Грубі порушення!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Сергій Калісто

Старожила UKRAINE GTA
Реєстрування
7 Бер 2023
Дописи
353
Реакції
417
Бали
123
1. Ваш нікнейм: Сергій Калісто
2. Нікнейм порушника: Микола Шевчук
3. Назва організації порушника: НПУ
4. Суть скарги: Вітаю шановна Адміністрація а саме ГС та ЗГС держ. подаю скаргу на дії полковника Микола Шевчук у рамках державної організації та в цілому в рамках Загальних правил сервера UKRAINE GTA. Полковник допустив грубі порушення правил гри та етики. Було зафіксовано неповажне ставлення полковника до громадянина України. Замість ввічливої вимоги зійти з автомобіля, полковник дозволяв собі образливі вислови, зокрема, використав фразу «дол..., ти що, мене не чуєш?/Зліз вже бистро Блє...». Такі дії є грубим порушенням загальноприйнятих норм поваги до громадян. Зокрема, в його ігрових реакціях були відсутні належні відігрування ситуації — замість коректного затримання, полковник використовував грубку фразу "кафнув" !! і це все...
Після цього на працівника поліції була наведена дуже велика кількість зброї, щоб він відпустив мого соклановця, проте він, ризикуючи власним життям, повністю проігнорував ситуацію, просто сів у автомобіль і поїхав, заявивши, що його автівка броньована, абсолютно не відреагувавши на загрозу.


Ця людина займає посаду полковника, яка передбачає взірець поведінки для молодшого складу. Однак, він грубо порушив ці норми, що є особливо неприйнятним для особи, яка має бути прикладом для інших.
Прошу адміністрацію взяти це до уваги та вжити належних заходів, покарати полковника відповідно до правил та забезпечити, щоб подібні порушення більше не повторювались. Дякую за увагу. by Kalisto


Передбачаю такі порушення:
5.11. "Неадекватні висловлювання / дії" Заборонено неадекватно поводитись / виражатись / комунікувати. |
Мут 60-180 / Бан до 5 днів
5.8. "Нецензурна лайка" - Надмірне вживання нецензурних слів і виразів в IC чаті, в OOC - заборонено. | Мут 30-90 хвилин
5.10. "Неповажне ставлення до гравців" - Заборонено неповажне ставлення до гравців / принижувати гідність та честь гравця. | Мут до 120 хвилин / Бан 7 - 20 днів
2.40.
"NonRP Держ" - заборонено масово порушувати правила державних організацій та канони RP, не відігравати RP роль свого персонажа тощо. | Варн
6.13. "PG" - Powergaming - уявлення гравцем себе супергероєм, відсутність інстинкту самозбереження, також враховуються випригування з потягу на ходу, стрибання під потяг, тощо. | Деморган 15-60 хвилин
.21.1. "Перетяг RP ситуації" - Заборонено примушувати до відігравання без згоди інших сторін, навмисно еротичне відігравання, сексизм, відігравання за іншу людину, відігравати речі, які не могли з'явитись у вас з рівного місця. | Мут 30-90 хвилин
6.19. "NonRP" - Non Role Play - дії, які неможливі в реальному житті, що порушують канони RP, псують ігрову атмосферу, невиправдані, нелогічні дії, також враховується перебування на даху вагону під час руху. | Деморган 15-60 хвилин
2.4. Працівник повинен ввічливо звертатися до жителів міст/сіл. | Попередження/Догана
2.7. Працівнику заборонено недбало ставитися до своєї діяльності. | Попередження/Догана/Звільнення
2.22. Заборонено проявляти поведінку, неналежну працівнику державних організацій. | Попередження/Догана

5. Доказ порушення (скриншот/відео):
6. Дата порушення: 22.06.2026
 
Останнє редагування:

Андрій Косик

ЗГС Держ | Центральна Україна
Куратор лідерів
Реєстрування
23 Тра 2023
Дописи
2,261
Реакції
1,180
Бали
253
Вітаю, гравець Микола Шевчук [560] отримує таке покарання:
6.13. "PG" - Powergaming - уявлення гравцем себе супергероєм, відсутність інстинкту самозбереження, також враховуються випригування з потягу на ходу, стрибання під потяг, тощо. | Деморган 15-60 хвилин + 5.9. "Образа гравців" - Заборонено ображати гравців. | Мут до 140 хвилин / Бан до 10 днів + 5.11. "Неадекватні висловлювання / дії" Заборонено неадекватно поводитись / виражатись / комунікувати. | Мут 60-180 / Бан до 5 днів
Отримує догану на посаді заступника лідера.
Гравець Матвій Дніпровський [223357] отримує таке покарання:
2.40. "NonRP Держ" - заборонено масово порушувати правила державних організацій та канони RP, не відігравати RP роль свого персонажа тощо. | Варн
Розглянуто.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі