Ігор Грінка
Новий гравець
- Реєстрування
- 9 Бер 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
1. Anti-cheat
2. Женя Кошовий
3. Признаюсь в тому шо попробував пофармити ботом рибалки, не заробив прям так дуже багато, більшість коштів заробив сам, але я згідний на будь які умови за ради розбану, і не повторювати більше таких помилок, хочеться сказати що з цим ботом я нафармив не більше 3кк… і все це для себе, не для продажі не для передачі комусь, аж ніяк не мав бажання портити економіку сервера!
Прошу вибачення за те що користувався цим лайном…
4. 5. 14.03.25р
2. Женя Кошовий
3. Признаюсь в тому шо попробував пофармити ботом рибалки, не заробив прям так дуже багато, більшість коштів заробив сам, але я згідний на будь які умови за ради розбану, і не повторювати більше таких помилок, хочеться сказати що з цим ботом я нафармив не більше 3кк… і все це для себе, не для продажі не для передачі комусь, аж ніяк не мав бажання портити економіку сервера!
Прошу вибачення за те що користувався цим лайном…
4. 5. 14.03.25р
Останнє редагування модератором: