Роберт Рокс
Поважний гравець
- Реєстрування
- 27 Тра 2023
- Дописи
- 323
- Реакції
- 230
- Бали
- 48
- Нікнейм адміністратора: Іван Хансер
- Особистий нікнейм: Роберт Рокс
- Суть скарги: Згідно з поясненнями до правил, а саме "Найпоширеніші порушення правил кланів"- тут, в розділі 3. DM GZ . вказано: "Примітка: "Якщо по вам відкрили вогонь/почали бити в Зеленій Зоні, Ви маєте право давати відсіч." І взагалі завжди, скільки я є учасником проекту було так, якщо мене або кого-небуть тулять в ЗЗ, то кожен має право на самозахист. І ніколи за це не карали. А якщо це заборонено, то для чого вводити в оману такими примітками для неоф, а також карати потрібно усіх хто захищається в ЗЗ, а не тільки тоді коли хтось так хоче. Виходить так, що коли потрібно аміністрації покарати за захист в ЗЗ, то вживають правило 6.2.1 де вказано в примітці: "Стріляти у відповідь в зеленій зоні заборонено." А коли навпаки потрібно виправдати захист, то вжиивають примітку в розділі 3. DM GZ, де вказано: "Якщо по вам відкрили вогонь/почали бити в Зеленій Зоні, Ви маєте право давати відсіч." То нам якого правила притримуватись? Якщо скажете загальних, то для чого вводите в оману іними правилами? По факту одне правило протирічить іншому, а також здоровому глузду. В наслідок чого, адміністрація може маніпулювати цими правилами, як їм заманеться. Правила проекту мають юридичний характер, так є основою надання послуги учасникам зі сторони власника. І тому повинні відповідати таким критеріям, як ясність та зрозумілість правил, а також прозорість правил. Правила мають діяти однаково для всіх учасників в аналогічній ситуації.
Скаргу подаю вдруге, пеша скарга була відмовлена зі сторони ГА тут. - Доказ видачі покарання (скріншот/відео): тут
- Дата походження: 08.02.2025