Салоєд
Поважний гравець
- Реєстрування
- 3 Лис 2024
- Дописи
- 42
- Реакції
- 187
- Бали
- 38
Нікнейм адміністратора: Коля Крупа [21537]
Особистий нікнейм: Салоєд Азгард [103315]
Суть скарги: Стояв на ЦР торгував, мене взяли в стяжки і винесли з ЦР (нажаль я невстиг зняти на відео), пишу репорт що мене в стяжках винесли з ЦР і оставили в них з надією що знімуть стяжки 1 репорт (*тик*) я можливо неточко вказав свою ціль тому писав ще один. 2 репорт (*тик* я там трішки обізвав лікаря адже він просто підійшов і почав лікування коли ніхто його не просив, таким чином вилікував псигосп) я чітко вказав щоб Коля Крупа зняв стяжки на що відповів "не втручаюсь в рп процес" це взягалі нормальний розгляд репорта. Можливо він незрозумів ситуації , хоча я йому про це писав раніше, і мігби перенестись до мене та поцікавитись що сталось, але він цього не зробив. 3 репорт (*тик*) чітко вказав ситуацію та суть репорта, на що я отримав відповідь "жалоба на форум", і тут я зрозумів що з ним діла не буде, та перезайшов появившись в КПЗ (*тик*). Прошу перевірити на його компетентність якщо він не впорався з такою простою ситуацією, а також недбале ставлення до гравців.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): в тексті
Дата походження: 13:29:11 03.12.2024
Особистий нікнейм: Салоєд Азгард [103315]
Суть скарги: Стояв на ЦР торгував, мене взяли в стяжки і винесли з ЦР (нажаль я невстиг зняти на відео), пишу репорт що мене в стяжках винесли з ЦР і оставили в них з надією що знімуть стяжки 1 репорт (*тик*) я можливо неточко вказав свою ціль тому писав ще один. 2 репорт (*тик* я там трішки обізвав лікаря адже він просто підійшов і почав лікування коли ніхто його не просив, таким чином вилікував псигосп) я чітко вказав щоб Коля Крупа зняв стяжки на що відповів "не втручаюсь в рп процес" це взягалі нормальний розгляд репорта. Можливо він незрозумів ситуації , хоча я йому про це писав раніше, і мігби перенестись до мене та поцікавитись що сталось, але він цього не зробив. 3 репорт (*тик*) чітко вказав ситуацію та суть репорта, на що я отримав відповідь "жалоба на форум", і тут я зрозумів що з ним діла не буде, та перезайшов появившись в КПЗ (*тик*). Прошу перевірити на його компетентність якщо він не впорався з такою простою ситуацією, а також недбале ставлення до гравців.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): в тексті
Дата походження: 13:29:11 03.12.2024