Розглянуто Ломака , учи правила !!!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Обито Екстезi

❤️Екстезі❤️
Реєстрування
14 Жов 2023
Дописи
57
Реакції
84
Бали
21
  1. Нікнейм адміністратора: Михайло Ломака
  2. Особистий нікнейм: Обито Хуракан
  3. Суть скарги: Замутил за "Нешанобливе ставлення до адміністрації", попрошу запросить откат на выдачу наказание !
    Где я хоть что-то плохое сказал админам?) То что им впадлу дать рыжу ремку ? или то что рыж вызвал в репорт , тепается 4-5 админов, и мне говорят что у них много репортов им некогда чинить машины игрокам?
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
    1736709213269.png
  5. Дата походження: 12.01.25
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі