Вільямс Вілсон
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 23 Лип 2024
- Дописи
- 129
- Реакції
- 92
- Бали
- 33
1.Лоренцо Деклоренс
2.Вільямс Вілсон
3.Гравець Владислав Мамаєнко подав на мене скаргу за дм і дб, на відео гравця видно що я захистив поліцейського та змі від людини яка по ним стріляти почала, післа чого гравець який подав скаргу під'їхав до мене почав мене провокувати і неадекватно висловлюватись, після чого чутно що я сказав щоб він їхав далі інакше і його розстріляю гравець про ігнорував та почав провокувати на дії які я зробив, а адміністратор на це нічого не зробив те що у гравця нк має звуку на відкаті де він мене провокував і видав мені покарання, хоча адміністратор має відмовити скаргу за можливі провокації по якім чутно що я висловлювався, прошу розібратись з цим адміністратором, так як це не перша за скарга на нього що він не компетентний!!!
4. https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/dm-без-причини.286638/
5.скарга по якій я отримав покарання: Тема 'DM без причини' https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/dm-без-причини.286638/
2.Вільямс Вілсон
3.Гравець Владислав Мамаєнко подав на мене скаргу за дм і дб, на відео гравця видно що я захистив поліцейського та змі від людини яка по ним стріляти почала, післа чого гравець який подав скаргу під'їхав до мене почав мене провокувати і неадекватно висловлюватись, після чого чутно що я сказав щоб він їхав далі інакше і його розстріляю гравець про ігнорував та почав провокувати на дії які я зробив, а адміністратор на це нічого не зробив те що у гравця нк має звуку на відкаті де він мене провокував і видав мені покарання, хоча адміністратор має відмовити скаргу за можливі провокації по якім чутно що я висловлювався, прошу розібратись з цим адміністратором, так як це не перша за скарга на нього що він не компетентний!!!
4. https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/dm-без-причини.286638/
5.скарга по якій я отримав покарання: Тема 'DM без причини' https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/dm-без-причини.286638/
Останнє редагування модератором: