Вітаю.
Адміністратор дійсно до вас телепортувався, але через технічну проблему стався виліт.
Тому адміністратор не відповів вам у голосовому каналі.
Було прохання до іншого адміністратора, щоб вам допомогли.
Проведу бесіду з адміністратором, щоб зменшити такі випадки.
Розглянуто!