Вітаю. Шановний гравець
Вам було видано покарання а саме Порушення правил нападу на ВЧ 2.1, 2.8
2.1. Нападати на територію військової частини, якщо кількість нападників буде менша 5-х осіб. |
Деморган 60 хвилин
Виняток: якщо на території військової частини вже знаходиться більше 5-х осіб, то інші нападники можуть проникати на ВЧ в будь-якій кількості.
Зауважте! Нападаючи одноосібно ви ризикуєте отримати покарання, тому закликаємо впевнитись у кількості 5 осіб на ВЧ, або нападати на територію у кількості 5 осіб, а не одноосібно.
Примітка: кількість нападників враховується під час перетину забору, іншими словами якщо на ВЧ знаходиться 4 гравці з неофіційної організації/без організації, і ще 1 гравець добігає із-за території, це буде вважатись порушенням, тому, що 5 гравців мають перетнути забор одночасно, за короткий термін часу.
2.8. Заборонено нападати на територію військової частини в заборонений час. | Деморган 30 хвилин
Якщо не згідні з моїм покаранням очікуйте відповіді від ГА\ЗГА
Приємної гри на UKRAINE GTA