Розглянуто Марк Кант / Денис Верман / для ГА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хікару Міллер

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
11 Кві 2025
Дописи
996
Реакції
495
Бали
123
Нікнейм адміністратора: Марк Кант / Денис Верман
Особистий нікнейм: Богдан Астафєв
Суть скарги: Вітаю, шановний головний адміністратор! Звертаюся з проханням переглянути скарги.

1. Скарга від гравця Валентин Левчук

Вказана скарга була подана від 3-го лиця — гравець використав скріншоти з нашої бази даних і написав скаргу на учасників клану TOSVA. Вважаю, що дана скарга не має прямого відношення до нього.
Відповідно до правил, скарги від 3-го лиця розглядаються лише у випадках:

Скарга написана від третього лиця (виключення: приймаються скарги від 3-го лиця в яких є грубі порушення правил сервера - RDM, образи (всі без виключення), реклама сторонніх проєктів/читів/ресурсів, розпал міжнаціональної ворожнечі, багоюз який напряму шкодить проєкту);

2. Скарга від гравця Ярослав Антонович
Аналогічна ситуація: також скарга від 3-го лиця, проте вона була закрита, оскільки покарання вже було видано за звернення Валентина Левчука.

3. Моя скарга

Я подав скаргу на гравців Валентин Левчук та Ярослав Антонович за навмисний слив клану.
Вважаю, що їхні дії підпадають під дане визначення, адже вони подали скарги від 3-го лиця, що безпосередньо до них не відносяться. До того ж подібні звернення з нашого боку подавалися неодноразово, проте усі вони відхилялися з однаковою причиною.


Маю до Вас декілька питань:
  • Яким чином розглядаються скарги від 3-го лиця?​
  • Чому гравці не отримують покарання за навмисний слив клану?​
  • Чому гравець Шон Джонсон (Максим Борман) не отримав покарання за обхід блокування?​
  • Він мав блокування на 31 день, проте видалив акаунти і створив новий.​
  • Хіба це не вважається обходом покарання?​
  • Якщо це дозволено, виходить, що кожен забанений гравець може видалити акаунт, створити новий і безперешкодно продовжити гру, уникаючи бану, який тоді сенс блокування?

    Прошу переглянути скарги та дати офіційне пояснення щодо вказаних ситуацій, або зв'язатись зі мною, для вирішення ситуації.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):

1. Скарга від мене: тут
2. Скарга від гравця - Ярослав Антонович: тут
3. Скарга від гравця - Валентин Левчук: тут
4. Скарга на Максима Бормана (Шон Джонсон): тут

Дата походження: 05.08.2025
 

Михайло Малюк

UKRAINE GTA
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2024
Дописи
1,627
Реакції
1,063
Бали
253
Вітаю
Переглянувши вашу скаргу виношу вердикт:
Всі ваші висновки про злив вас чи вашого клану зроблені на скаргах в яких є порушення або ж вони були відмовлені
Тобто гравець може подавати скарги згідно правила
1.9. Гравець може залишити скаргу на гравця / адміністратора у розділі “Скарги” відповідного серверу з дотриманням наступних умов, фрапсу / скріншоту не більше 7 днів, тривалість фрапсу не більше 5 хвилин, якщо фрапс більше 2 хвилин потрібно вказувати тайм коди порушень, на фрапсі / скріншоті має бути чітко видно дату, час, сервер. Фрапс має бути з комп'ютера та завантажений на платформу YouTube, якщо це скріншот тоді на платформу Imgur. Додатково можуть бути введені правила подачі заявки, або інші пункти, з якими ви можете ознайомитись під час подачі скарги в розділі “Форма подачі скарги”.

Стосовно Максима Бормана - Шон Джонсон, гравцю дали другий шанс щоб гравець зміг виправити свою історію на проекті
Скарги які ви вказали як докази будуть перевірені у разі виявлення порушення в цих скаргах вони будуть перерозглянуті та адміністратои понесуть дисциплінарне покарання
Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі