Розглянуто Мартін Тейлор/Вбив просто так

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Меттью

Поважний гравець
Реєстрування
24 Гру 2023
Дописи
325
Реакції
180
Бали
61
1. Мартін Тейлор
2. Ярослав Миколаївський
3. Я просто стояв і відганяв тімерів і тут підходить цей адмін і тулить мене. Який смисл робити мп коли мене адміни вбивають. Навіщо я так чекав цю мп і мене просто беруть і вбивають за те, що я не робив. Мені потрібна компенсація, тому що я чекав так цю мп, а також я міг її виграти, тому я втратив гроші. Також надіюсь на покарання адміна
4.
5 17.03.2024
 

Марія Міллерс

Ст.А |Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
21 Лют 2023
Дописи
1,786
Реакції
5,851
Бали
213
Вітаю,шановний гравець!
З Адміністратором буде проведено бесіду
Сприводу компенсації,її вам не буде видано,тому що Івент проводився не на гроші
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі