Luna STSR
STSR
- Реєстрування
- 28 Січ 2024
- Дописи
- 347
- Реакції
- 215
- Бали
- 46
- Нікнейм адміністратора: Микола Ткач, Василь Перегінець
- Особистий нікнейм: Олександра Янко
- Суть скарги:
Вітаю Шановний Сергій Коваленко.
Прошу вас звернути увагу на Адміністрацію 02 серверу. А саме на Адміністрацію неоф.організацій.
На думку багатьох гравців ГС неоф.організацій Василь Перегінець, не є компетентним адміністратором. Даний Адміністратор має особисту неприязнь, до мене та до мого клану STSR. Про що свідчить те що Адміністратор видає клану догану або попередження за не серйозні порушення. тут
Також даний адміністратор змінює правила в свою користь, та перекручує ситуації. Вчора трапилась така ситуація, Адміністратор Микола Ткач, розглянувши скаргу виніс вердикт що між кланами війна. Після чого гравець повторно подає ту саму скаргу і в ній вже Адміністратор видає покарання ДМ. Як це зрозуміти?Адміністратор Василь Перегінець видає клану STSR попередження за ДМ від Лідера по даній скарзі. Виникає питання як може бути дм коли між кланами війна?
Від клану Avengers а точніше від їхнього зам.лідера був багоюз але Адміністрація не видала їм жодного покарання стосовно клану!
Ми звернулись до Василя Перегінця стосовно цієї ситуації, наш Вася перекрутив дану ситуацію та виніс вердикт, що попередження було видано за відсутність РП відігровок. Тоді виникає наступне питання про які відігровки йде річ?
Візьмем до уваги дану скаргу, в якій Адміністратор не видав жодного покарання, хоча ситуація та сама.
Вася відповів нам що ми мали відіграти мінімальне рп і надіслав нам правило в якому йде мова про тоноване авто, можете ознайомитись тут.
До чого це правило взагалі було?
Давайте перейдем до того що на 02 сервері взагалі немає ніякої цікавості стосовно неоф.організацій!
Попробуємо згадати коли було проведено останє ГРП з неоф та гос.структурами?
- Правильно при попередній слідкуючій Адміністрації.
Давайте візьмемо до уваги інші сервера, де кожного тижня Адміністрація проводить різні ГРП, конкурси та цікаві турніри. Наш Василь проводить раз на рік і то на празник один турнір. І то цей турнір гравці просили місяцями. Нажаль Адміністратор не міг так довго зробити цей турнір пояснюючи це тим що не знав де взяти на нього кошти. Все що робить даний Адміністратор на своїй посаді, це розглядає скарги та змінює правила проекту. Під час змін правил Адміністратор, ніколи не повідомляє гравців.
Хочу ще зачепити тему стосовно картелю, а саме клани які вже довгий період часу перебувають на картелі не грають битви за території, битви за бізнес і тд.. що порушує правила
Але Вася з цим нічого не робить.[*]1.16. Клану, який перебуває на картелі, заборонено не проявляє належний актив (лідер кікнув всіх учасників клану, клан не приймає часті в битвах, або тощо). | Головна адміністрація залишає за собою право конфіскувати картель, та передати його клану, який займає ТОП 1/2/3 відповідно картелю, який конфісковується
Примітка: Головний слідкуючий / Заступник головного слідкуючого Неофіційних організацій спочатку роблять усне попередження лідеру клану в особисті повідомлення Discord/Telegram, якщо ситуація не змінюється протягом 48 годин - застосовується правило. Дане попередження видається одноразово, усі наступні рази, будуть вважатись зразу конфіскацією або можливе повторне попередження з вказанням терміну на виправлення, на розсуд слідкуючої адміністрації.
[*]
Прошу Вас провести з даним Адміністратором певну бесіду. Та оскаржити клану STSR попередження!!!
ps.Вася берися за голову або звільни посаду для більш компетентного Адміністратора)) - Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Всі докази вище.
- Дата походження: 25.11.2024