Платон Барабаш
Новий гравець
- Реєстрування
- 20 Кві 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
Мене заблокував Монтіп Коваленко за те що я образив адміністрацію на 14днів я з цим не згоден тому що я не хотів ображати адміністрацію коли я оскорбив Монтіпа як він подумав але я не хотів я зразу ж просив пробачення тому що я це писав своему другу у смс я не згоден з покаранням прошу розглянути скаргу.