Зачинено Мут в діскорді // 01 сервер

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олексій Астафурік

Премʼєр-міністр 01
Реєстрування
24 Лип 2022
Дописи
86
Реакції
50
Бали
33
1. Сервер у діскорді: 01
2. Нікнейм теха: Не володію інформацією
3. Особистий нікнейм (Discord): [К П-П НПУ Д] Олексій Астафурік або aleksey15
4. Суть скарги: Я зайшов в діскорд, але бачу що не можу писати ні в фракційний чат спілкування, ні в обичний, не можу навіть звернутись до тех. підтримки. Дивлюсь свої ролі а там мут. За що? Не зрозуміло. Раніше я написав «Какая догана бл» але ж це не мат. Я його навіть повністю не сказав.
5. Доказ: (скриншот/відео): 6. Дата походження: Дали мут 02.04.2024, побачив 03.04.2024
 

Наталія Турецька

Котик
Активний гравець
Реєстрування
29 Лис 2022
Дописи
628
Реакції
239
Бали
48
Вітаю!
Покарання було видано вірно.

1.Любі образи, які пригнічують честь та гідність гравців. (Образи рахуються як через "Emoji" - так і через числа, а саме "200", 300") -Карається: мутом на 30 - 180хв. (на розсуд модерації)

Зачинено.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі