Вітаю, шановний гравець!
Дякуємо вам за внесок у розвиток UKRAINE GTA.
Ознайомившись із доказами порушення виношу такий вердикт: покарання було видано вірно а саме за порушення правила 1(1.1) ви залишили реакцію клоуна під постом іншого гравця, що являється порушенням.
З повагою,
Senior Moderator - Данило Шульга
|Відмовлено|