Розглянуто Мут ні за що

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Роман_Антонів

Я АНТОНІВ!₴$$
Реєстрування
12 Січ 2023
Дописи
88
Реакції
4
Бали
23
1. Сервер у діскорд: 02
2. Нікнейм теха: Не знаю
3. Особистий нікнейм (Discord): [Пенсія]ℛℴ𝓂𝒶𝓃 𝒜𝓃𝓉ℴ𝓃і𝓋
4. Суть скарги: Мені дали мут нізащо коли я в дс навіть не сидів
5. Доказ: (скриншот/відео):
6. Дата походження: 28.04.2024
 

Вкладення

  • Screenshot_20240428_222416_Discord.jpg
    Screenshot_20240428_222416_Discord.jpg
    335.8 Кб · Перегляди: 67
  • Screenshot_20240428_221351_Discord.jpg
    Screenshot_20240428_221351_Discord.jpg
    364.7 Кб · Перегляди: 65
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі