Дмитро Авторітетов
I am always come back
- Реєстрування
- 20 Тра 2023
- Дописи
- 293
- Реакції
- 255
- Бали
- 108
1. Сервер у діскорді: 04
2. Нікнейм теха: Данило Шульга
3. Особистий нікнейм (Discord): Денчик Гатило
4. Суть скарги: Доброго вечора! Сиділи зі знайомим у Discord 04 сервера у каналі очікування обзвону разом з кандидатом.
Розмовляли, хотіли його якось підтримати або розвеселити кандидата,я включив віртуальну вебкамеру з зображенням.
Під час цього до нас зайшли модератори Ярослав Кримський та Данило Шульга. Не знаю для чого, можливо хотіли подивитись за нашою поведінкою, після цього зайшов якийсь гравець та почав неадекватно себе поводити, казати неадекватні висловлювання у наш бік. Через деякий час він вийшов, але модерація не видала йому за це покарання. На наше питання, чому не було видано покарання, Данило Шульга відповів, що він не встиг зафіксувати порушення.
Проте, коли я включив віртуальну камеру з кумедним зображенням, він видав мені покарання у вигляді муту на 4 години по пункту 16: "Неадекватна поведінка (на розсуд адміністратора) - Карається: 4 години мут/Бан акаунту на 3 дні."
Тобто це зображення якось його зачепило або образило, хоча там нічого поганого не було.
Все ж таки, якщо це якось зачепило модерацію, прошу вибачення та прошу зняти покарання.
5. Доказ: (скриншот/відео): -тик
6. Дата походження: 15.06.2024
2. Нікнейм теха: Данило Шульга
3. Особистий нікнейм (Discord): Денчик Гатило
4. Суть скарги: Доброго вечора! Сиділи зі знайомим у Discord 04 сервера у каналі очікування обзвону разом з кандидатом.
Розмовляли, хотіли його якось підтримати або розвеселити кандидата,я включив віртуальну вебкамеру з зображенням.
Під час цього до нас зайшли модератори Ярослав Кримський та Данило Шульга. Не знаю для чого, можливо хотіли подивитись за нашою поведінкою, після цього зайшов якийсь гравець та почав неадекватно себе поводити, казати неадекватні висловлювання у наш бік. Через деякий час він вийшов, але модерація не видала йому за це покарання. На наше питання, чому не було видано покарання, Данило Шульга відповів, що він не встиг зафіксувати порушення.
Проте, коли я включив віртуальну камеру з кумедним зображенням, він видав мені покарання у вигляді муту на 4 години по пункту 16: "Неадекватна поведінка (на розсуд адміністратора) - Карається: 4 години мут/Бан акаунту на 3 дні."
Тобто це зображення якось його зачепило або образило, хоча там нічого поганого не було.
Все ж таки, якщо це якось зачепило модерацію, прошу вибачення та прошу зняти покарання.
5. Доказ: (скриншот/відео): -тик
6. Дата походження: 15.06.2024