Володимир Новінський
Поважний гравець
- Реєстрування
- 9 Сер 2024
- Дописи
- 153
- Реакції
- 124
- Бали
- 46
- Нікнейм адміністратора: Макс Харбор
- Особистий нікнейм: Віктор Пінчук
- Суть скарги: не розумію, чому штрафи не логуються. В мене вже була схожа ситуація і мені допомогли. Тут нічого. Тобто можна навішувати на кожного штрафів на 1.3кк і нічого не буде? Це неправильно. Виходить працівник нпу покарання не понесе і продовжить так само робити, а я матиму через день шукати по 1.3кк щоб оплачувати? Якась нісенітниця. Зробіть тоді можливість виписки статей і штрафів лише коли гравець поруч, щоб ви могли дивитись хто їх виписав і гравець це знав. Де взяти зараз таку суму на оплату я не знаю. Ситуація максимально дивна
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Скарга
- Дата походження: 20.04