Даніель Хансен
ЗАПОРІЗЬКИЙ
- Реєстрування
- 14 Січ 2023
- Дописи
- 300
- Реакції
- 56
- Бали
- 31
1.Нікнейм гравця:Ємілія Емілісон [107953]
2.Особистий нікнейм:Даніель Хансен
3.Суть скарги:
Як завжди.. стоявши біля узбіччя я побачив авто гелік , яке їхало в мою сторону,після чого до мене підійшов громадянин щось запитати я відволікся і бачу шо ця автівка тупо почала мене дебешити ,я відкрив вогонь вони втекли ,після чого знову це повторилось ,але вже не дебешили бо я швидко зреагував та відкрив по ним вогонь та вони повмирали , незважаючи на це вони знову вернулись ,я хотів з ними поговорити ,але накинув команду /purs на іншого гравця ,затримавши того гравця я побачив, люди які були на геліку вбили порушника [якого я затримав] ,зрозумівши це я сховався за службовою автівкою та почав відкривати у відповідь по ним вогонь ,потім цей гелік приїхав і мене затримала ця Емілія працівник поліції. Як зрозумівши вона з ними каталась прогулюваваши робочу зміни ,але коли я відкрив вогонь вона негайно вдягнула форум та почала мене затримувати .Надаю відео докази її порушень
1.Нон рп дії [посадила мене в атівку без відігровки]
2.Прогул робочої зміни в робочий час
3.Образи
4.Неадекватні висловлювання
5.MG
6.можливе ТК ,чому? Я не тікав можна було і без тайзеру..
З такою поведінкою ,та такими висловлюваннями якось некруто грати ,прошу покарати гравця , на моєму місці могла бути інша особа типу дитини і так далі і бачити таку поведінку ПОЛІЦЕЙСЬКОЮ 6 РАНГУ,якось не гуд ☹️
Та ще й при іншоиу співробітнику так висловлюваться «***********************************» ..
Гарний приклад придає своїм колегам
4.Особисті докази:
*Неадекватні висловлювання ,початок відкривання вогню її дружків
*Нон рп дії та неадикватні висловлювання [Посадила і витягнула з автівки без рп відігровки
І ТК можливе
MG
Образи
*Прогул робочої зміни
5.Дата порушення:06.04.2024https://youtu.be/3saFsTIX_pw?feature=shared
2.Особистий нікнейм:Даніель Хансен
3.Суть скарги:
Як завжди.. стоявши біля узбіччя я побачив авто гелік , яке їхало в мою сторону,після чого до мене підійшов громадянин щось запитати я відволікся і бачу шо ця автівка тупо почала мене дебешити ,я відкрив вогонь вони втекли ,після чого знову це повторилось ,але вже не дебешили бо я швидко зреагував та відкрив по ним вогонь та вони повмирали , незважаючи на це вони знову вернулись ,я хотів з ними поговорити ,але накинув команду /purs на іншого гравця ,затримавши того гравця я побачив, люди які були на геліку вбили порушника [якого я затримав] ,зрозумівши це я сховався за службовою автівкою та почав відкривати у відповідь по ним вогонь ,потім цей гелік приїхав і мене затримала ця Емілія працівник поліції. Як зрозумівши вона з ними каталась прогулюваваши робочу зміни ,але коли я відкрив вогонь вона негайно вдягнула форум та почала мене затримувати .Надаю відео докази її порушень
1.Нон рп дії [посадила мене в атівку без відігровки]
2.Прогул робочої зміни в робочий час
3.Образи
4.Неадекватні висловлювання
5.MG
6.можливе ТК ,чому? Я не тікав можна було і без тайзеру..
З такою поведінкою ,та такими висловлюваннями якось некруто грати ,прошу покарати гравця , на моєму місці могла бути інша особа типу дитини і так далі і бачити таку поведінку ПОЛІЦЕЙСЬКОЮ 6 РАНГУ,якось не гуд ☹️
Та ще й при іншоиу співробітнику так висловлюваться «***********************************» ..
Гарний приклад придає своїм колегам
4.Особисті докази:
*Неадекватні висловлювання ,початок відкривання вогню її дружків
*Нон рп дії та неадикватні висловлювання [Посадила і витягнула з автівки без рп відігровки
І ТК можливе
MG
Образи
*Прогул робочої зміни
5.Дата порушення:06.04.2024https://youtu.be/3saFsTIX_pw?feature=shared