Інформація НПУ | Заявки на посаду Майора НПУ [На розгляді]

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Андрій Кудлаєнко

Генерал НПУ | 03 Східна Україна
Лідер
Реєстрування
31 Січ 2024
Дописи
311
Реакції
401
Бали
123
1782151405519.png


Національної поліції України
Заявки на посаду Майор

Вимоги від кандидата:

[1] Мати Discord, Telegram з відкритими особистими повідомленнями;
[2] Бути старше 14 років (є виключення)
[3] Не мати за історію гри блокувань за критичні порушення;
[4] Мати Role Play Nick Name за формою Ім'я Прізвище;
[5] Знати правила серверу/правила організацій;
[6] Мати можливість приділяти в день 3 години для гри;
[7] Мати бажання працювати в колективі та вміння комунікувати з людьми;
[8] Мати звання Сержант [3] ранг в НПУ;
[9] Мати 10 рівень в грі.

Форма подачі заяви:

[1] Ваш ігровий NickName:
[2] Чи був у вас досвід на керівних посадах?:
[3] Ваш тег в Telegram:
[4] Ваш логін в Discord:
[5] Ваш справжній вік:
[6] Які у вас є ідеї для фракції:
[7] Чому саме ви повинні зайняти посаду майор НПУ?:
[8] Місто в якому проживаєте:
[9] Ваше звання у фракції:

Додаткова інформація:
[1] Дві та більше заявки від однієї людини - відмова;
[2] Копіювання заявки - відмова;
[3] Флуд у цій темі заборонено, якщо це робить гравець, який подає заявку - відмова;
[4] Нікнейм повинен бути українською мовою;
[5] Нікнейм на форумі повинен співпадати з ігровим нікнеймом;
[6] При прийняті заявки оформлюєте нік в діскорді: приклад: [K/М НПУ] NickName
 
Реєстрування
22 Лют 2025
Дописи
11
Реакції
13
Бали
8
1. Ваш ігровий NickName: Павло Бондарюк
2. Чи ознайомлені ви з правилами серверу? так точно
3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?: так точно
4. Чи був у вас досвід на посаді? (якщо так - розпишіть): був на посаді майора 2 рази 1 раз на посаді підполковника
5. Ваше справжнє прізвище та ім'я: Харченко Павло
6. Ваш тег в Telegram@jajemdetej
7. Ваш логін в Discord:jajemdetej_49604
8. Ваш справжній вік: 13 прошу о виключення
9. Які в вас є ідеї для фракції: Впровадити багато нових тренувань система кращий боєць тижня-введення премій або додаткових балів для тих хто активно проявляє себе в охороні чи на постах,допомагати новим гравцям швидше влитись у фракцію,покращення дисципліни у фракції,запровадити регулярні навчання (тактика, стрільба, командна робота),робити масштабні РП-операції разом з іншими фракціями,мотивувати бійців через систему премій,покращити актив фракції у вечірній час
10. Чому саме ви повинні зайняти посаду Майора?:вважаю що підходжу на посаду майора тому що я відповідальний та маю досвід праці з людми,вмію організовувати колектив підтримувати дисципліну та проводити тренування,готовий розвивати фракцію та допомагати бійцям стати кращими
11. Місто в якому живете: Одесса
12. Звання у організації Лейтенант
 
Реєстрування
4 Тра 2023
Дописи
36
Реакції
6
Бали
53
1. Ваш ігровий NickName: Владислав Сачек
2. Чи ознайомлені ви з правилами серверу? Так точно
3. Чи був у вас досвід на керівних посадах?: Саме так, Майор ДКВС
4. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?: Так точно
5. Ваш тег в Telegram: Vladd150
6. Ваш логін в Discord: vladik_76
7.. Ваше справжнє прізвище та ім'я: Владислав Сачек
8. Ваш справжній вік: 14
9. Які у вас є ідеї для фракції: В першу чергу проводити багато лекцій та цікавих тренувань, приділяти як найбільше часу з особовим складом та допомагати новачкам у перші їхні дні на службі, проводити активну діяльність у покращенні та розвитку фракції, будучи на цій посаді я буду проводити багато активностей з іншими фракціями, також за добру роботу будуть нагороди у вигляді премій), буду якісно підготовлювати особовий склад, проводити агітації.
10. Чому саме ви повинні зайняти посаду майор НПУ?: Я вважаю, що заслуговую на цю посаду оскільки я є відповідальним, дисциплінованим та готовим виконувати поставлені завдання, готовий допомагати громадянам і робити свій внесок у безпеку України, також хотілось відзначити те що я добре комунікую з людьми.
11. Місто в якому проживаєте: Місто Самбір (Львівська Обл.)
12. Ваше звання у фракції: (3) Сержант
 
Реєстрування
23 Лют 2024
Дописи
33
Реакції
7
Бали
13
1] Ваш ігровий NickName: Нікіта Харківський

[2] Чи був у вас досвід на керівних посадах?: Ні

[3] Ваш тег в Telegram: @Misyvava12

[4] Ваш логін в Discord: @atec_1234

[5] Ваш справжній вік:14

[6] Які у вас є ідеї для фракції:



Додати до НПУ підрозділ "Кіберполіція"







Основні напрямки роботи:



1. Розслідування хакерських атак.



2. Боротьба з онлайн-шахрайством.



3. Протидія фішингу та крадіжкам банківських данних.



4. Боротьба з незаконним обігом данних та кібеозлочинним угрупованням.



5.протидія розповсюдженню дитячої п***ографії в інтернеті.



6. захист державних інформаційних систем від кібератак.







Також додати підрозділ "Поліція на воді або Водна Поліція"



Основні напрямки роботи:



1.патрулювання річок, озер, водосховищ і прибережних зон.



2.контроль дотримання правил безпеки на воді.



3.допомога людям під час надзвичайних ситуацій.



4.пошук зниклих осіб на водних об'єктах.



5.виявлення правопорушень та браконьєрства.



6.участь у рятувальних операціях.

Також проводити більше лекцій на тему законодавства так як дуже багато скарг на працівників НПУ.


[7] Чому саме ви повинні зайняти посаду майор НПУ?:Не одноразово працював в НПУ. Компетентний та стресостійкий.

[8] Місто в якому проживаєте: Харків

[9] Ваше звання у фракції:5
 
Останнє редагування:

Марк Якім

Новий гравець
Реєстрування
1 Кві 2026
Дописи
7
Реакції
2
Бали
8
[1] Ваш ігровий NickName:Марк Якім
[2] Чи був у вас досвід на керівних посадах?:ні
[3] Ваш тег в Telegram:mar4hik3
[4] Ваш логін в Discord:mar4hik3
[5] Ваш справжній вік:12
[6] Які у вас є ідеї для фракції:Я хочу зайняти посаду підрозділів ДПП: щоб проводити цікаві РП ситуації, наприклад оформлення ДТП, масові погоні. Також створити повітряний патруль для допомоги в погонях.
[7] Чому саме ви повинні зайняти посаду майор НПУ?:Я активний та буду допомагати всім працівникам фракції розібратися в законодавстві та правилах.

[8] Місто в якому проживаєте:Львів
[9] Ваше звання у фракції:4
 

Ярослав Шадоу

Кошовий отаман
Реєстрування
30 Чер 2023
Дописи
63
Реакції
52
Бали
23
[1] Ваш ігровий NickName: Ярослав Шадоу
[2] Чи був у вас досвід на керівних посадах?: Так
[3] Ваш тег в Telegram: @forestram
[4] Ваш логін в Discord: snipers2.
[5] Ваш справжній вік: 14
[6] Які у вас є ідеї для фракції: Бути працювати на добро державі, виконувати свої обов'язки, не порушувати закон, накази. Буду працювати у підрозділі ДПП та виконувати його основні дії:
1. Забезпечення публічної безпеки і порядку;
2. Охорона прав і свобод людини і громадянина;
3. Протидія кримінальним та адміністративним правопорушенням;
4. Надання допомоги громадянам у надзвичайних ситуаціях.
Бажаю стати заступником підрозділу у майбутньому на вищі посади.
[7] Чому саме ви повинні зайняти посаду майор НПУ?: Я адекватний, маю досвід, вмію комонікувати з людьми.
[8] Місто в якому проживаєте: Подільськ
[9] Ваше звання у фракції: Ст.Сержант(4)

《~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~》
Майор НПУ [31.01.2025-27.03.2025]
Підполковник СБУ/Заступник ДБР [31.08.2025-07.01.2026]

《~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~》
 

Денис Голубко52

Новий гравець
Реєстрування
26 Чер 2026
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
1. Ваш ігровий NickName: Денис Голубко
2. Чи ознайомлені ви з правилами серверу? Так точно
3. Чи був у вас досвід на керівних посадах?: Ніяк ні
4. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?: Так точно
5. Ваш тег в Telegram: @DenisGolybko
6. Ваш логін в Discord denis_golybko
7.. Ваше справжнє прізвище та ім'я: Богдан хміль
8. Ваш справжній вік: 14
9. Які у вас є ідеї для фракції: В першу чергу проводити багато лекцій та цікавих тренувань, приділяти як найбільше часу з особовим складом та допомагати новачкам у перші їхні дні на службі, проводити активну діяльність у покращенні та розвитку фракції, будучи на цій посаді я буду проводити багато активностей з іншими фракціями, також за добру роботу будуть нагороди у вигляді премій), буду якісно підготовлювати особовий склад, проводити агітації.
10. Чому саме ви повинні зайняти посаду майор НПУ?: Я вважаю, що заслуговую на цю посаду оскільки я є відповідальним, дисциплінованим та готовим виконувати поставлені завдання, готовий допомагати громадянам і робити свій внесок у безпеку України, також хотілось відзначити те що я добре комунікую з людьми.
11. Місто в якому проживаєте: Київ
12. Ваше звання у фракції: (3) Сержант
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі