Тео Саймон
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 22 Лют 2023
- Дописи
- 97
- Реакції
- 50
- Бали
- 23
- Нікнейм гравця: невідомо
- Особистий нікнейм: Дейл сато
- Суть скарги:Я вийшов з КПЗ, та в мене забагався екран. На те, щоб перезаходити, не було часу, тому я поїхав у місце, щоб стати на деякий час в АФК, бо була термінова справа. Я їхав на БП, мене зупинила поліція. Я їм сказав, що не можу показати документи, оскільки пів екрану чорний. Вони сказали вийти з авто, я вийшов. Вони щось зробили, і я сів назад. Вони знову почали казати "ваш паспорт". Я їм кажу, що не можу і питаю, чи можу перезайти. Вони кажуть, що ні. Я вже починаю запізнюватись по своїм справам, стараюсь щось вирішити. Вже почав писати "садіть за непідкорення", і в мене вилетіло. У мене не було часу заходити на повний сервер. Тож я просто побіг по справам. Коли повернувся, увімкнув гру та побачив, що в деморгані є фото-докази, що у мене була проблема з екраном. Хочу, щоб мене випустили з деморгану і статей не було. Це теж можна побачити на фото.
- Докази (скріншот/відео):
- Дата порушення:19.12.23