Відмовлено НПУ/невідомо/щоб випустили з деморгану

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Тео Саймон

Кошовий отаман
Реєстрування
22 Лют 2023
Дописи
97
Реакції
50
Бали
23
  1. Нікнейм гравця: невідомо
  2. Особистий нікнейм: Дейл сато
  3. Суть скарги:Я вийшов з КПЗ, та в мене забагався екран. На те, щоб перезаходити, не було часу, тому я поїхав у місце, щоб стати на деякий час в АФК, бо була термінова справа. Я їхав на БП, мене зупинила поліція. Я їм сказав, що не можу показати документи, оскільки пів екрану чорний. Вони сказали вийти з авто, я вийшов. Вони щось зробили, і я сів назад. Вони знову почали казати "ваш паспорт". Я їм кажу, що не можу і питаю, чи можу перезайти. Вони кажуть, що ні. Я вже починаю запізнюватись по своїм справам, стараюсь щось вирішити. Вже почав писати "садіть за непідкорення", і в мене вилетіло. У мене не було часу заходити на повний сервер. Тож я просто побіг по справам. Коли повернувся, увімкнув гру та побачив, що в деморгані є фото-докази, що у мене була проблема з екраном. Хочу, щоб мене випустили з деморгану і статей не було. Це теж можна побачити на фото.
  4. Докази (скріншот/відео):
    Знімок екрана (206).png
  5. Дата порушення:19.12.23
 

Владислав Пічкур

Адміністратор | Чорноморський край
Адміністратор
Реєстрування
5 Лис 2022
Дописи
988
Реакції
547
Бали
153
Вітаю Шановний Гравець!
Не достатньо доказів, а також не написаний Нік гравця який порушив
Відхилено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі