Розглянуто Назар Коноба \\ Порушення правил лідера, некомпетентність. Для ГС \ ЗГС Держ.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Андрій Бенов

Файний тіп, козачок!
Реєстрування
17 Жов 2022
Дописи
435
Реакції
568
Бали
113
  1. Нікнейм лідера/заступника: Назар Коноба
  2. Особистий нікнейм: Олег Овнлісіченка
  3. Суть скарги:
Вітаю, шановні ЗГС\ГС Держ!

Хочу звернути вашу увагу на порушення лідера ЗСУ 03 серверу Назара Коноби!

При ознайомленні з форумом «Збройні сили України» я виявив дуже багато порушень правил лідера від Генерала ЗСУ Назара Коноби а саме його повідомлення на форумі «Збройні сили України» містять численні граматичні та пунктуаційні помилки, чим неодноразово порушив правила лідерів а саме: 1 розділ правило 6. Лідер не повинен проявляти неграмотність у будь-якому чаті;, 8 розділ, правило 3. Лідер не повинен допускати граматичних або пунктуаційних помилок у своїх повідомленнях. Також розділ 8 правило 6. Заборонено копіювати теми, повідомлення та іншу інформацію з інших серверів Ukraine GTA
Правило 7. Заборонено використовувати OOC інформацію без дужок. Наприклад: ((Текст, у якому використовується OOC інформація)).

Надаю приклади його порушень правил лідерів 8 розділу правила 3:

1. Лідер написав помилку в темі а саме «Заявки на подасу Директора НК» чим порушив правила лідера а саме 8 розділ, правило 3. (посилання та відповідні скріншоти надаю).

2. Лідер написав помилки в «Правилах Паркування транспорту» а саме: «Правила парковання транспорту» «Заборонено недотримуватися правил парковання» «Дозволено парковатися від звання Солдат до Майор» і це вже 3 порушення в одній темі, вважаю це серйозним порушенням (посилання та відповідні скріншоти надаю).

3. В темі « Правила АКПП» (До речі тема була взята з 06 серверу але про це далі) лідер допустився помилки в слові а саме «Стреляти в громадянина якщо він під’їжджає або підходить до АКПП» чим порушив правила лідера а саме 8 розділ, правило 3. (посилання та відповідні скріншоти надаю).

4. В темі «Графік Роботи» лідер допустився помилки а саме «Примітка якщо у відділений час не відмолося то Полковники можуть провести у інший час» чим порушив правила лідера а саме 8 розділ, правило 3. (посилання та відповідні скріншоти надаю).

5. Лідер ЗСУ при закритті заявок на посаду Майора ЗСУ допустився помилки а саме «Співбесіда на звання Майора ЗСУ буде проведена 24.08.2024 о 18:00 (по тех причинам час може бути змінений, вас про це обов’язково попередять), в офіційномі Discord каналі 3 сервера Ukraine GTA». З заявками на посаду «Директора ВСП» так само (посилання та відповідні скріншоти надаю)

6. В темі «Навчальний Корпус» та в темі «Система Підвищення» лідер допустився помилки а саме: «Він вказується після того, як ви взяли завдання «Боеприпасами» також лідер в низу написав «Система підвищеня для НК» також в системі «підвищеня» для НК такі ж самі помилки з словом «боеприпас» (посилання та відповідні скріншоти надаю).

7. В темі "Система паркування" лідер допустився помилки написавши «Парковочні місця для СТЗ по лівій частині АКПП» «Парковочні місця для ОТЗ розміщені на правій від АКПП парковці», також «Забороняється їздити по жовтій зоні вас можуть розстреляти!(виключення під час Код-3)», чим порушив правила лідера а саме 8 розділ, правило 3. (посилання та відповідні скріншоти надаю).

В результаті чого ми маємо «Заявки на подасу Директора НК» «парковання транспорту» «правил парковання» «Дозволено парковатися» «не відмолося» «в офіційномі Discord каналі» «завдання «Боеприпасами» «система підвищеня» «Парковочні місця для СТЗ» «Парковочні місця» «вас можуть розстреляти».

І це лише маленька частинка порушень від пана Коноби!

Лідер ЗСУ майже повністю скопіював «Стройовий статут» «Правила КПП» (лідер скопіював майже весь стройовий статут окрім 1.27. пункту та фото де стоять підрозділи) на 01 та 06 серверах чим порушив: Розділ 8, правило 6. Заборонено копіювати теми, повідомлення та іншу інформацію з інших серверів Ukraine GTA.


Далі лідер ЗСУ Назар Коноба порушив правила лідерів а саме: 7. Заборонено використовувати OOC інформацію без дужок. Наприклад: ((Текст, у якому використовується OOC інформація)).

Надаю приклади його порушень:

1 . В темі «Правила Паркування транспорту» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення а саме «Заборонено збивати людей (Порушення DB)» (відповідні скріншоти та посилання надаю)

2 . В темі «Правила АКПП» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення а саме «Якщо ви стаєте АФК більш ніж на 5 хвилин, ви повинні здати пост та покинути АКПП.» (Відповідні скріншоти та посилання надаю)

3. В темі «Стройовий статут» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення «1.27. ВІйськовослужбовцю заборонено вживати офф топ в строю (також рахується і офф топ чат)» (Відповідні скріншоти та посилання надаю)

4. В темі «Інформація для нового співробітника F.A.Q» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення а саме «Як Зробити скріншот в грі?» та «Діскорд Канал ЗСУ» (Відповідні скріншоти та посилання надаю)

5. В темі «Система паркування» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення а саме «Примітка: (Коли заспавнили авто обов'язково виїхали з гаражу) щоб гараж був вільний!» (Відповідні скріншоти та посилання надаю»

6. В темі «Правила Блок Посту» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення а саме «9. Судити кого пропускати, а кого ні, дивлячись по рейтингу.» та «3. Стояти АФК на БП більше 2 хвилин без вагомої причини. (Повідомляти бійців в оффтоп чат, чому вони стають АФК більше ніж на 2 хвилини).». (Відповідні скріншоти та посилання додаю»

7. В темі «Навчальний Корпус» та в темі «Система підвищення» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення а саме «Зробити відігровку прибирання Казарми (через /me,/do,/try)» «Побувати на 1 РП- ситуації (мінімум 4 скріншота)» «Провести РП для ОС складу з відігровкою 5 разів (через /me,/do,/try)» «Провести РП для ОС складу з відігровкою 2 рази (через /me,/do,/try)» «Провести РП для ОС складу з відігровкою (через /me,/do,/try)». (Відповідні скріншоти та посилання надаю)

8. В темі «Головне Управління Розвідки» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення а саме «4.3 Стояти АФК на БП більше 2 хвилин без вагомої причини;» (Відповідні скріншоти та посилання надаю)

9. В темі «Система видачі та зняття Доган» лідер порушив п.7 р.8 написавши повідомлення «1. Розіграти 3 РП ситуації (мінімум 8 команд)» та «3. РП зі складом 1 раз (не менше ніж 5 працівників)». (Відповідні скріншоти та посилання надаю)



Додатково зазначаю що ООС інформація від лідера не була помічена без дужок.

Прошу Вас:
Покарати Лідера ЗСУ Назара Конобу доганами або ж зняттям з посади так як я вважаю це дуже суттєвим порушенням

Дякую за увагу!

Слава
Україні!
Героям Слава!

  1. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Надав вище в скарзі
  2. Дата походження: Помітив порушення 26.08.2024
 

Денис Тимошик

Полковник НПУ | Подільський край
Активний гравець
Реєстрування
1 Тра 2023
Дописи
2,284
Реакції
4,099
Бали
253
На розгляді.
Очікуйте відповіді протягом 24 год!
 

Денис Тимошик

Полковник НПУ | Подільський край
Активний гравець
Реєстрування
1 Тра 2023
Дописи
2,284
Реакції
4,099
Бали
253
Вітаю.
Розглянувши вашу скаргу,поспілувавшись з лідером,виношу вердикт:


Лідер - отримає дисциплінарне стягення у вигляді (Догани).
Усі теми які були надані вами у скарзі будуть перероблені протягом 24 годин,граматичні помилки будуть виправлені!
Також хочу зазначити що теми з інших серверів скопійовані не були.
Дякуємо за зверення та вашу уважність.


Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі