Андрій Бенов
Файний тіп, козачок!
- Реєстрування
- 17 Жов 2022
- Дописи
- 435
- Реакції
- 568
- Бали
- 113
- Нікнейм лідера/заступника: Назар Коноба
- Особистий нікнейм: Олег Овнлісіченка
- Суть скарги: Вітаю, шановні ЗГС\ГС Держ!
Хочу звернути вашу увагу на некомпетентність лідера ЗСУ Назара Коноби
Мною 26.08.2024 була надіслана скарга на пана Назара Конобу, 27.08.2024 я отримав відповідь а саме: ось.
Щиро вдячний адміністрації що розглянули скаргу вчасно та компетентно!
Але пройшло вже більше 24 годин і лідер ЗСУ Назар Коноба майже не редагував свої порушення (граматичні помилки) редаговано лише дуже мала частина тем, дійсно вже «подаси» та «парковання» вже немає але інші порушення залишились, своєю недбалістю лідер порушив ось такі пункти правил лідерів:
Р.8 П.3. Лідер не повинен допускати граматичних або пунктуаційних помилок у своїх повідомленнях.
Р.8 П.7. Заборонено використовувати OOC інформацію без дужок. Наприклад: ((Текст, у якому використовується OOC інформація)).
(Лідер порушив ще декілька пунктів правил лідерів але про це далі)
Надаю приклади його порушень Р.8 П.3 та П.7:
1 . Лідер не редагував свої порушення в «Графік роботи» а саме «Примітка якщо підвищення у відділений час не відмолося то полковники можуть провести у інший час» чим порушив Р.8 П.3 правил лідерів
(Посилання та відповідні скріншоти надаю)
2 . Лідер не редагував свої порушення в «Навчальний Корпус» а саме «Система підвищеня» залишилась досі також залишилось в системі підвищення «Боеприпаси» та «Побувати на РП-ситуації». чим порушив правила лідера а саме 8 розділ, правило 3 та 7.
(посилання та відповідні скріншоти надаю).
Також додаю що слово «Боеприпас та Боеприпаси» досі є там
3 . Лідер під час редагування в «Правилах паркування транспорту» порушив Р.8 П.3 а саме написавши повідомлення «1.1 Заборонено кататися на незарегестрованому ОТЗ по ВЧ» також лідер не редагував повідомлення а саме «1.4 Заборонено збивати людей (порушення DB), чим порушив 8 розділ правила 7.
(посилання та відповідні скріншоти надаю).
4 . Лідер не редагував свої порушення в «Системі паркування» а саме «Парковочні місця для СТЗ по лівій частині.» чим порушив правила лідерів а саме 8 розділ, правило 3, також лідер не редагував «Примітка: (Коли заспавнили авто обов'язково виїхали з гаражу) щоб гараж був вільний!» чим порушив 8 розділ, правило 7.
(посилання та відповідні скріншоти надаю).
(Посилання та відповідні скріншоти надаю)
6. Лідер не редагував свої порушення в «Стройовий статут» а саме «1.27. ВІйськовослужбовцю заборонено вживати офф топ в строю (також рахується і офф топ чат)» чим порушив правила лідерів а саме розділ 8, правило 7.
(Посилання та відповідні скріншоти надаю)
7 . Лідер не редагував порушення р.8 п.7 в «Правила АКПП» а саме «Якщо ви стаєте АФК більш ніж на 5 хвилин, ви повинні здати пост та покинути АКПП.» чим порушив правила лідерів а саме розділ 8, правило 7.
(Посилання та відповідні скріншоти надаю)
8. Лідер не редагував також порушення р.8 п.3 та п.7 В «Системі підвищення» а саме «(Він вказується після того, як ви прибули на ВЧ з Боеприпасами)» та «Провести РП для ОС складу з відігровкою 2 рази (через /me,/do,/try)» чим порушив правила лідерів а саме розділ 8, правило 7 та 3.
(Посилання та відповідні скріншоти надаю)
9. Лідер не редагував свої порушення в «Заявка на посаду Директора ВСП» та «Заявка на посаду Майора ЗСУ» а саме «(по тех причинам час може бути змінений, вас про це обов'язково попередять), в офіційномі Disсord каналі 3 сервера Ukraine GTA» чим порушив правила лідерів а саме розділ 8, правило 3.
(Посилання та відповідні скріншоти надаю)
10. Лідер не редагував свої порушення в «Правила Блок Посту» а саме «9. Судити кого пропускати, а кого ні, дивлячись по рейтингу.» та «3. Стояти АФК на БП більше 2 хвилин без вагомої причини. (Повідомляти бійців в оффтоп чат, чому вони стають АФК більше ніж на 2 хвилини).» чим порушив правила лідерів а саме розділ 8, правило 7.
(Посилання та відповідні скріншоти надаю)
11. Лідер не редагував свої порушення в «Системі видачі та зняття Доган» а саме «3. РП зі складом 1 раз (не менше ніж 5 працівників)» чим порушив правила лідерів а саме розділ 8, правило 7.
(Посилання та відповідні скріншоти надаю)
Нагадую що всі зазначені теми з порушенням розділу 8 правило 7, було написано без дужок
((Ось приклад)).
І це лише частина порушень пана Коноби!
Йдемо далі!
27.08.2024 року о 00:03 ночі я дізнався від повідомлення пана Коноби в «Інформація» на офіційному діскорд-сервері ЗСУ в Юкрейн ГТА про те що «Мени Мартинез призначений на посаду Зам Лідера Збройних Сил України! Вітаємо та бажаємо успіхів!» (Скріншоти надаю)
(до речі повідомлення теж написано з помилкою так як нового Зам Лідера ЗСУ звати Менни Мартинез що є порушенням правил лідерів а саме р.1 п.6. Лідер не повинен проявляти неграмотність у будь-якому чаті
Цікавить лише одне як пан Мартинез став на посаду лідера якщо ім’я Менни Мартинез є російськомовним нікнеймом, нагадаю що людей з російськими нікнеймами заборонено приймати у фракції це є порушенням правил лідерів а саме: є
Розділ 4 правило 8. Заборонено приймати гравців у будь-яку організацію з ніками на кшталт: Тони Хоффман, Господин Яйцо, Мистер Вупсень (ніки написані рос. мовою).
правило 9. Приймати в організацію гравців з ніками, що не відповідають стандарту Ім'я_Прізвище: гравці без прізвища або з російськими нікнеймами до фракції не приймаються.
І цікавить як став пан Менни Мартинез на посаду Полковника ЗСУ з нікнеймом написаним російською мовою.
Вважаю що пан Лідер ЗСУ Назар Коноба порушив також правила лідерів а саме:
Розділ 4 правило 8. Заборонено приймати гравців у будь-яку організацію з ніками на кшталт: Тони Хоффман, Господин Яйцо, Мистер Вупсень (ніки написані рос. мовою).
правило 9. Приймати в організацію гравців з ніками, що не відповідають стандарту Ім'я_Прізвище: гравці без прізвища або з російськими нікнеймами до фракції не приймаються.
До речі цікавить також те як пан Менни Мартинез став на посаду Полковника ЗСУ якщо і заявок відкритих немає і по моєму вже був Полковник по довірі в ЗСУ (але це не точно).
У разі якщо пан Менни Мартинез був призначений із обзвоном то прошу взяти фрапс обзвону в пана Коноби та переглянути ЗГС\ГС Держ особисто, так як припускаю що обзвон міг бути підставний
(але це лише припущення)
І в результаті скарзі ми маємо такі висновки:
Лідер ЗСУ майже не редагував теми протягом 24 годин
Лідер ЗСУ порушив такі пункти правил лідерів як:
Р.8 П.3. Лідер не повинен допускати граматичних або пунктуаційних помилок у своїх повідомленнях.
Р.8 П.7. Заборонено використовувати OOC інформацію без дужок. Наприклад: ((Текст, у якому використовується OOC інформація)).
Розділ 4 правило 8. Заборонено приймати гравців у будь-яку організацію з ніками на кшталт: Тони Хоффман, Господин Яйцо, Мистер Вупсень (ніки написані рос. мовою).
правило 9. Приймати в організацію гравців з ніками, що не відповідають стандарту Ім'я_Прізвище: гравці без прізвища або з російськими нікнеймами до фракції не приймаються.
Вважаю це дуже суттєвим порушенням від лідера.
Прошу Вас:
Покарати Лідера ЗСУ Назара Конобу або ж доганами або ж навіть звільненням з посади так як я вважаю це дуже серйозне та суттєве порушення.
Слава Україні!
Героям Слава!
Дякую за увагу!
3. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Надав в скарзі
4. Дата походження: Помічено 27.08.2024 та 28.08.2024