Дмитро Бабайчик
Отаман
- Реєстрування
- 11 Гру 2023
- Дописи
- 16
- Реакції
- 31
- Бали
- 18
Мій нік у грі: Дмитро Ніколайчук
Граючи у новому оновленні 2.0.0, я зустрів адміна Слава Марик. Він до мене підійшов та попросив повернути «баганий» скін, адже він заборонений звичайним гравцям без фракції. Далі адмін мовляв: «Напишете на форум, кошти за нього Вам неодмінно повернуть». Я виконав його прохання, але зʼявилась наступна проблема. Після передачі скіна адміну, у мене зник рюкзак на 50 кілограм. Прошу нарахувати кошти за скін на мій баланс а також повернути рюкзак у мій інвентар!!!
Граючи у новому оновленні 2.0.0, я зустрів адміна Слава Марик. Він до мене підійшов та попросив повернути «баганий» скін, адже він заборонений звичайним гравцям без фракції. Далі адмін мовляв: «Напишете на форум, кошти за нього Вам неодмінно повернуть». Я виконав його прохання, але зʼявилась наступна проблема. Після передачі скіна адміну, у мене зник рюкзак на 50 кілограм. Прошу нарахувати кошти за скін на мій баланс а також повернути рюкзак у мій інвентар!!!