Розглянуто Наполегливо прошу повернути кошти за скін. Та окремо повернути рюкзак!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
11 Гру 2023
Дописи
16
Реакції
31
Бали
18
Мій нік у грі: Дмитро Ніколайчук
Граючи у новому оновленні 2.0.0, я зустрів адміна Слава Марик. Він до мене підійшов та попросив повернути «баганий» скін, адже він заборонений звичайним гравцям без фракції. Далі адмін мовляв: «Напишете на форум, кошти за нього Вам неодмінно повернуть». Я виконав його прохання, але зʼявилась наступна проблема. Після передачі скіна адміну, у мене зник рюкзак на 50 кілограм. Прошу нарахувати кошти за скін на мій баланс а також повернути рюкзак у мій інвентар!!!
 

Вкладення

  • IMG_9208.jpeg
    IMG_9208.jpeg
    4 Mб · Перегляди: 77

Іван Громов

Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
26 Чер 2022
Дописи
1,907
Реакції
1,090
Бали
213
Вітаю, зверніться на форум, а саме у розділ "Втрата ігрового майна".

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі