Вітаю, переглянувши вашу скаргу, виношу вердикт:
Ознайомившись з доказами, які надали адміністратори, бачу що з вашої сторони ДМ не виявлено.
Вас було випущено з деморгану.
Вам буде виплачена компенсація, а з Адміністрацією буде проведена серйозна бесіда, в наступному разі отримають попередження.
Розглянуто!