4EM5ION
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 12 Кві 2024
- Дописи
- 191
- Реакції
- 66
- Бали
- 33
Добрий день шановні адміни, мене адмін з нікнеймом Сергій Фасоль заблокував мене на 1 день по причині образа адміністрації. Тоді поясніть мені будь ласка як може бути образою фраза цитую "АДМІНИ НАЙКРАЩІ"? Будь ласка вирішіть цю ситуацію й я не думаю що ця фраза може образити когось із адміністраторів. Дякую!