Зачинено Не згоден з баном

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

edelveysovich

Новий гравець
Реєстрування
2 Кві 2025
Дописи
11
Реакції
4
Бали
6
  • Адмін "Сергій Пасечник" / "Бан за нік";
  • Особистий нікнейм "Пан Віктор"
  • Нікнейм "Пан Віктор" не є російським, не є плагіатом, не є безглуздим набором символів, не є образливим(якщо ви не росіянин), правила серверу він також не порушує. Усі українці мають право не розголошувати свою фамілію, а по батькові взагалі з 2021го року можна не використовувати. Якщо існує порушення, то повинне бути попередження, в данному випадку це корислива ціль отримати донат, який я і так час від часу роблю.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі