Alegator777
Поважний гравець
- Реєстрування
- 31 Тра 2024
- Дописи
- 75
- Реакції
- 207
- Бали
- 38
1. Джонатан Лінкольн
2. Олежа Капрізон
3. Доброго дня шанована Адміністрація, мені видали покарання за скаргу на мене тут: https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/r-1455-Порушення.301093/#post-1221017 , з виданими покараннями не згоден, зараз аргументую чому. Почну з того що відкат який виклав данний гравець це є не повна RP ситуація, це обрізаний відривок суто з моїми "порушеннями" не від самого початку, так як на його відкаті видно що він цілеспрямовано їде на мітку де стояв я, я навіть не встиг виїхати із-за угла щоб він зміг мене побачити він сам говорить тут ЗЗ, це ж явно виходить що він не просто це говорить, і також на тайм коді 0:16 данний гравець висловився "щоб не пи***в н***й" - що дає конкретне розуміння що до цього моменту у нас відбувалась якась словесна перепалка яка зачипила гравця і надалі він просто обрізав відкат чим приховав свої грубі порушення правил серверу, цим самим виклав не повну RP ситуації, неповні RP ситуації розгляду та видачі покарань не підлягають, також на відкаті відсутній голосовий звук в грі, що також повинно бути присутнім на будь-якому відкаті який льється на форум, це можна побачити на 0:15 я говорив в голосовий чат "ніфіга він провокує, нема що робить і що він від мене хоче" ?! - відповів "щоб не пи***в н***й" - так а де на відкаті те що я "пи***в" ???
Мені видали покарання:
6.1.1. "FD in GZ" - Free Damage in Green Zone - нанесення шкоди гравцю / стрілянина у бік гравця в зеленій зоні, якщо була провокація / причина - покарання також застосовується. | Деморган 60-120 хвилин, при повторному порушенні Варн
- в цьому пункті правил є Виняток: якщо по вам відкрили вогонь першими і ви це можете доказати, можете зайти в інтер'єр, в системну зелену зону, вийти з гри тощо для збереження ігрового майна без отримання покарання.
-нажаль в мене відкату немає але можу сказати що цим винятком я керувався, так як до цього в мене з данним гравцем виник конфлікт та перестрілка, хотя я взагалі ізначально їхав в бункер, і не доїжая до нього сталась ця ситуація з гравцем який почав ДМ,ДБ я трохи відстрелявся та вирішив далі в бункер але цього немає на відкаті так як гравець який виклав ту скаргу це просто обрізав що фактично рахується як "Злив гравця" , "Введення адміністрацію та гравців в оману".
6.4. "DM Car" - DeathMatch Car - умисне псування / нанесення шкоди будь-якому транспортному засобу з або без гравців у середині без вагомої IC причини. Удари по власному транспорті не враховуються. | Деморган 5-30 хвилин
- тобто на тому відкаті ви не врахували за вагому ІС причину де гравець робить "DB in GZ" - без слова "відкат" - але за це йому видали покарання а мені 6.4... хммм...
6.22. "Ухід в інтер'єр" - Заборонено здійснювати ухід в інтер’єр (тікати від поліцейської погоні / перестрілки / RP процесу тощо). | Варн
- я керувався "Винятком" правил 6.1.1 який дозволяє уходити в ЗЗ, інтерєр тощо, і ви б це побачили якщо відкат гравця був би повним.
Вимагаю перерозляду цієї скарги https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/r-1455-Порушення.301093/
Де гравець повинен викласти повну ситуацію від самого початку, зі звуком, за відсутності - перевидача/зняття покарань тим хто цього заслуговує насправді)
Так як це Державний службовець - що можна помітити по його чату в верхньому лівому углу, він порушив:
- 2. Заборони в державних організаціях а саме:
2.32. Заборонено порушувати правила серверу. | Попередження/Догана/Звільнення + ЗЧС - навіть якщо він був не на зміні, в реальному житті людина, яка працює в любій Державній організації не буде після робочої зміни/в свій вихідний/відпустку/лікарняний, тощо..., знімати форму та навмисно іти чи їхати порушувати будь які Конституційні кодекси своєї держави за які можна отримати в кращому випадку адмін.штраф/условний термін/позбавлення волі, що прирівнюється до правил покарання в UG - " Попередження/Догана/Звільнення + ЗЧС ".
4.Доказ видачі покарання в скарзі на мене тут: https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/r-1455-Порушення.301093/#post-1221017
5. 24.06.2025
2. Олежа Капрізон
3. Доброго дня шанована Адміністрація, мені видали покарання за скаргу на мене тут: https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/r-1455-Порушення.301093/#post-1221017 , з виданими покараннями не згоден, зараз аргументую чому. Почну з того що відкат який виклав данний гравець це є не повна RP ситуація, це обрізаний відривок суто з моїми "порушеннями" не від самого початку, так як на його відкаті видно що він цілеспрямовано їде на мітку де стояв я, я навіть не встиг виїхати із-за угла щоб він зміг мене побачити він сам говорить тут ЗЗ, це ж явно виходить що він не просто це говорить, і також на тайм коді 0:16 данний гравець висловився "щоб не пи***в н***й" - що дає конкретне розуміння що до цього моменту у нас відбувалась якась словесна перепалка яка зачипила гравця і надалі він просто обрізав відкат чим приховав свої грубі порушення правил серверу, цим самим виклав не повну RP ситуації, неповні RP ситуації розгляду та видачі покарань не підлягають, також на відкаті відсутній голосовий звук в грі, що також повинно бути присутнім на будь-якому відкаті який льється на форум, це можна побачити на 0:15 я говорив в голосовий чат "ніфіга він провокує, нема що робить і що він від мене хоче" ?! - відповів "щоб не пи***в н***й" - так а де на відкаті те що я "пи***в" ???
Мені видали покарання:
6.1.1. "FD in GZ" - Free Damage in Green Zone - нанесення шкоди гравцю / стрілянина у бік гравця в зеленій зоні, якщо була провокація / причина - покарання також застосовується. | Деморган 60-120 хвилин, при повторному порушенні Варн
- в цьому пункті правил є Виняток: якщо по вам відкрили вогонь першими і ви це можете доказати, можете зайти в інтер'єр, в системну зелену зону, вийти з гри тощо для збереження ігрового майна без отримання покарання.
-нажаль в мене відкату немає але можу сказати що цим винятком я керувався, так як до цього в мене з данним гравцем виник конфлікт та перестрілка, хотя я взагалі ізначально їхав в бункер, і не доїжая до нього сталась ця ситуація з гравцем який почав ДМ,ДБ я трохи відстрелявся та вирішив далі в бункер але цього немає на відкаті так як гравець який виклав ту скаргу це просто обрізав що фактично рахується як "Злив гравця" , "Введення адміністрацію та гравців в оману".
6.4. "DM Car" - DeathMatch Car - умисне псування / нанесення шкоди будь-якому транспортному засобу з або без гравців у середині без вагомої IC причини. Удари по власному транспорті не враховуються. | Деморган 5-30 хвилин
- тобто на тому відкаті ви не врахували за вагому ІС причину де гравець робить "DB in GZ" - без слова "відкат" - але за це йому видали покарання а мені 6.4... хммм...
6.22. "Ухід в інтер'єр" - Заборонено здійснювати ухід в інтер’єр (тікати від поліцейської погоні / перестрілки / RP процесу тощо). | Варн
- я керувався "Винятком" правил 6.1.1 який дозволяє уходити в ЗЗ, інтерєр тощо, і ви б це побачили якщо відкат гравця був би повним.
Вимагаю перерозляду цієї скарги https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/r-1455-Порушення.301093/
Де гравець повинен викласти повну ситуацію від самого початку, зі звуком, за відсутності - перевидача/зняття покарань тим хто цього заслуговує насправді)
Так як це Державний службовець - що можна помітити по його чату в верхньому лівому углу, він порушив:
- 2. Заборони в державних організаціях а саме:
2.32. Заборонено порушувати правила серверу. | Попередження/Догана/Звільнення + ЗЧС - навіть якщо він був не на зміні, в реальному житті людина, яка працює в любій Державній організації не буде після робочої зміни/в свій вихідний/відпустку/лікарняний, тощо..., знімати форму та навмисно іти чи їхати порушувати будь які Конституційні кодекси своєї держави за які можна отримати в кращому випадку адмін.штраф/условний термін/позбавлення волі, що прирівнюється до правил покарання в UG - " Попередження/Догана/Звільнення + ЗЧС ".
4.Доказ видачі покарання в скарзі на мене тут: https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/r-1455-Порушення.301093/#post-1221017
5. 24.06.2025