Олег Качмар
Караю Порушників
- Реєстрування
- 23 Лис 2024
- Дописи
- 104
- Реакції
- 123
- Бали
- 46
- Нікнейм адміністратора: Дмитро Морріс
- Особистий нікнейм: Алєжка Качмар
- Суть скарги:Не компитентно поставив вердикт Адміністратор ..Нема такого в правелах проекта (UKRAINE GTA) не повна ситуація.Мене даний ігрок вбив в зеленій зоні навіть не видно з відки він стріляв..а Адміністратор ставить вердикт не повна ситуація .Як то розуміти ?Я не розумію як він розглядає дану скаргу ?Факт вбивста в зеленій зоні є (НАГОЛОШУЮ ФАКТ ВБИВСТА В ЗЗ)+в правилах немає такого слова не повна ситуація .Прошу провести з даним адміністратором співбесіду чи розмову і поставити правельний вердикт порушення!!
- 6.2.1. "DM in GZ" - DeathMatch in Green Zone - доведення гравця до несвідомого стану в зеленій зоні. | Деморган 120-180 хвилин, при повторному порушенні Варн
Примітка: є винятки описані в окремих правилах щодо різної RP ситуації, наприклад, напад на інкасаторів / напад на ВЧ з дотриманням усіх умов зазначених в правилах - покарання не застосовується, та в подібних ситуаціях описаних відповідними правилами, також дозволено захищатись від нападу на державну територію (об’єкт) тощо. Стріляти у відповідь в зеленій зоні заборонено (карається деморганом). - 1.1. Заборонено вбивати гравців / заподіювати шкоду гравцям у зеленій зоні, не залежно від того чи була провокація, RP ситуація.
Виключення: напад / відбиття нападу на державну структуру (узгоджене з адміністрацією), або співробітники захищають свою територію. - скарга:https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Дм-Зз.260690/
- Дата:14.02.2025
Останнє редагування: