Єгор Артемов
Шановний гравець
- Реєстрування
- 19 Лис 2023
- Дописи
- 120
- Реакції
- 42
- Бали
- 33
Форма подачі скарги:
- Нікнейм адміністратора:Тім Олександрович
- Особистий нікнейм:Фенікс Картьє
- Суть скарги:Ми грабували Крази з БК, на мене і мого соклана подали скаргу, указавши ДМ РК і ДБ, і Тім розглянув це як ДМ та інше що воно було зроблено без ІС причини, хоча ми грабували Крази з БК, ця функція була додана в оновленні 3,1, і тепер ви саджаєте за те що ми грабуємо їх. Так ви опреділіться їх можна грабувати чи ні?
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/ДМ-ДБ-РК-r-005.316564/
- Дата походження: учора 00,58
Останнє редагування модератором: