Даріус
Новий гравець
- Реєстрування
- 21 Вер 2023
- Дописи
- 11
- Реакції
- 0
- Бали
- 6
0. я вибачабся за свій нік на форумі
1. Сервер у діскорді:01.02.03.04.05.06
2. Нікнейм теха:-
3. Особистий нікнейм (Discord)
ovnzygan
4. Суть скарги: я оскав адмінів і отлитів в бан причина 21 я каюс і вибачаюся більше такого не буду робити обіцяю на проекті майже 2 роки дуже подобався але мене деякі адміни дуже бісили я не тримався дуже вибачаюся чесно обіцяю не буду робити так більше
5. Доказ: (скриншот/відео):
6. Дата: 06:07:2024 сьогодні 19:12:2024
1. Сервер у діскорді:01.02.03.04.05.06
2. Нікнейм теха:-
3. Особистий нікнейм (Discord)
4. Суть скарги: я оскав адмінів і отлитів в бан причина 21 я каюс і вибачаюся більше такого не буду робити обіцяю на проекті майже 2 роки дуже подобався але мене деякі адміни дуже бісили я не тримався дуже вибачаюся чесно обіцяю не буду робити так більше
5. Доказ: (скриншот/відео):
6. Дата: 06:07:2024 сьогодні 19:12:2024