Артем Донецький
Новий гравець
- Реєстрування
- 14 Сер 2025
- Дописи
- 4
- Реакції
- 3
- Бали
- 6
1.Нікнейм гравця:Денчик Бакратионович
2.Особистий нікнейм:Артем Донецький
3.Суть скарги:Між мною та з грацем Денчик Бакратионович був договір,я йому продаю Bmw m5 f10 за 14.4кк але максимальна ціна машини була 5кк,тому він мав купити скін за 9.4кк щоб була повна сума,я продав йому машину і ми поїхали на цр і його викинуло з машини,потім я йому написав в діскорд щоб він йшов на цр,прийшов я на цр та виставив скін за 9.4кк,він так і не прийшов.І ось вже пройшло шість днів він досі не віддав гроші.Дорога Адміністрація я прошу серйозно розглянути це питання ось всі тайм коди:0:45 пишу умови.1:12 згода гравця на мої умови.1:36 гравець придбав мою машину.2:05 їдемо на центральний ринок.4:07 гравця викинуло з машини.5:15 написав гравцю в діскорд щоб ішов на цр.9:49-33:29 виставив скін та жду гравця (гравець так і не прийшов)
4.Докази (скріншот/відео):тиць
5.Дата порушення:10.09.2025
2.Особистий нікнейм:Артем Донецький
3.Суть скарги:Між мною та з грацем Денчик Бакратионович був договір,я йому продаю Bmw m5 f10 за 14.4кк але максимальна ціна машини була 5кк,тому він мав купити скін за 9.4кк щоб була повна сума,я продав йому машину і ми поїхали на цр і його викинуло з машини,потім я йому написав в діскорд щоб він йшов на цр,прийшов я на цр та виставив скін за 9.4кк,він так і не прийшов.І ось вже пройшло шість днів він досі не віддав гроші.Дорога Адміністрація я прошу серйозно розглянути це питання ось всі тайм коди:0:45 пишу умови.1:12 згода гравця на мої умови.1:36 гравець придбав мою машину.2:05 їдемо на центральний ринок.4:07 гравця викинуло з машини.5:15 написав гравцю в діскорд щоб ішов на цр.9:49-33:29 виставив скін та жду гравця (гравець так і не прийшов)
4.Докази (скріншот/відео):тиць
5.Дата порушення:10.09.2025