Максим_К
Новий гравець
- Реєстрування
- 26 Чер 2026
- Дописи
- 2
- Реакції
- 1
- Бали
- 5
1. Ваш нікнейм: Максим Кузьма 20300
2. Нікнейм порушника: Олександр Ушастий 53260
3. Суть скарги:
Я перебував у своїй фурі на території транспортної компанії. У певний момент даний гравець невідомим способом витягнув мене із зачиненого транспортного засобу та почав користуватися моєю фурою.
Потім гравець неодноразово ображав мене та моїх рідних, висловлюючи образливі та неприйнятні фрази ( я ніколи не знав цього гравця) Після цього я одразу увімкнув запис фрапс для фіксації порушень.Намагаючись повернути свій транспортний засіб та зафіксувати порушення, я почав наздоганяти гравця. У відповідь він почав навмисно здійснювати наїзди на мене. Після цього я відкрив вогонь. Надалі гравець продовжив ображати мене ( хох.. єб….)та моїх рідних (син …… ……) використовуючи образи за національною ознакою та нецензурну лексику.Прошу застосувати до даного гравця максимально суворе покарання за порушення пунктів 5.17 та 5.18 правил гри. Також прошу адміністрацію звернути увагу на можливе використання чітів , оскільки під час багаторазового нанесення шкоди, здоров’я гравця не зменшувалося. На даному відео все чітко і ясно зафіксовано, надіюсь на справедливе рішення
4. Доказ порушення (скриншот/відео):
5. Дата порушення:26.06.2026
2. Нікнейм порушника: Олександр Ушастий 53260
3. Суть скарги:
Я перебував у своїй фурі на території транспортної компанії. У певний момент даний гравець невідомим способом витягнув мене із зачиненого транспортного засобу та почав користуватися моєю фурою.
Потім гравець неодноразово ображав мене та моїх рідних, висловлюючи образливі та неприйнятні фрази ( я ніколи не знав цього гравця) Після цього я одразу увімкнув запис фрапс для фіксації порушень.Намагаючись повернути свій транспортний засіб та зафіксувати порушення, я почав наздоганяти гравця. У відповідь він почав навмисно здійснювати наїзди на мене. Після цього я відкрив вогонь. Надалі гравець продовжив ображати мене ( хох.. єб….)та моїх рідних (син …… ……) використовуючи образи за національною ознакою та нецензурну лексику.Прошу застосувати до даного гравця максимально суворе покарання за порушення пунктів 5.17 та 5.18 правил гри. Також прошу адміністрацію звернути увагу на можливе використання чітів , оскільки під час багаторазового нанесення шкоди, здоров’я гравця не зменшувалося. На даному відео все чітко і ясно зафіксовано, надіюсь на справедливе рішення
4. Доказ порушення (скриншот/відео):